دانستنی های عطر

عطر ادکلن تام فورد کاستا آزارا پرفیوم

عطر ادکلن تام فورد کاستا آزارا پرفیوم

Tom Ford Costa Azzurra in Parfum

مجموعه سیگنیچر توسط تام فورد، پس از موفقیت نسخه‌های پارفوم که اخیراً برای عطرهای محبوب منتخب، مانند بلک ارکید پرفیوم، و عطر چرمی Ombre، ارائه شده است، یک عطر دیگر در پرچم طلایی امضا دریافت کرد. یک سال پس از اضافه شدن ادو پرفیوم Costa Azzurra به خط تولید Tom Ford Signature، تام فورد اکنون نسخه جدید COSTA AZZURRA PARFUM را ارائه می کند.

بطری نسخه Parfum مانند نسخه Costa Azzurra از سال ۲۰۲۱ باقی می‌ماند: یک ظرف شیشه‌ای استوانه‌ای با ظرافت آجدار و خیره‌کننده که مشخصه خط امضای Tom Ford Signature است، در اینجا به رنگ طلایی. “COSTA AZZURRA PARFUM بیان عمیق تری از رایحه اصلی است که احساس یک فرار لذت طلبانه از مدیترانه را به تصویر می کشد. من فکر می کنم همه ما در حال حاضر به یک فرار نیاز داریم.” – تام فورد

Costa Azzurra Parfum Tom Ford for women and men 1 - عطر ادکلن تام فورد کاستا آزارا پرفیومتام فورد ما را دعوت می‌کند تا با عطر جدید Costa Azzurra Parfum، یک رایحه عطر و طعم اغواکننده، عمیق‌تر به لذت‌های لذت‌گرایانه یک گریز از مدیترانه بپردازیم. ترکیب عطر در واقع ترکیب اصلی را با چوب های بزرگ شده و آروماتیک عمیق تر می کند. “COSTA AZZURRA PARFUM هوای طراوت را از طریق لیمو ترد ایتالیایی تنفس می کند، در حالی که جنگل انبوه ساحلی با عصاره چوب بلوط و سرو درشت شده احساس می شود. سیستوس خیره کننده مطلق و هارمونی از کهربا روشن شده است – روح تجمل خصوصی و بدون محدودیت را به تصویر می کشد.”

الموندو
نت های شیرین در عطرسازی

تام فورد COSTA AZZURRA PARFUM به صورت پرفیوم ۵۰ میلی لیتری و پرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود. (وب سایت رسمی تام فورد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *