دانستنی های عطر

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم ۲۰۲۱

در اواسط دهه ۹۰ و اوایل دهه ۰۰۰۰ ، تامی هایلفیگر نسلی را با عطرهای تامی نمادین مشخص کرد. در حال حاضر ، این برند عطرهای خود را برای نسل جدید به روز کرده است.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 2 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021پس از انتشار دوتایی رایحه های عطر تامی نو و عطر تامی گرل نو در سال ۲۰۱۸ ، در سال ۲۰۲۱ خانه مد تامی هیلفیگر نسخه محدود جنسیت ، تامی نو دم را ارائه می دهد. این عطر به عنوان یک عطر تازه و چوبی معرفی شده است که ترکیبی از بهترین ترکیبات عطر تامی دم و عطر زنانه تامی گرل  است. پرانرژی و اغوا کننده ، به عنوان یک عطر سبک و مدرن برای همه و برای هر لحظه توصیف می شود.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 1 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021

کمپانی Tommy Hilfiger Fall 2020

نت های مرکبات روشن و تازه در دهانه ترکیب با ادویه فلفل صورتی و گلابی تازه و شیرین مخلوط می شوند. شمعدانی ترد و معطر با نت های گرم و تند زنجبیل و هل در تضاد است. نت هایی از چوب صندل نرم ، خزه خاکی ، و ترمه ظریف پایه عطر را تشکیل می دهند. رایحه تعادل بین طراوت و ادویه را نشان می دهد.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 4 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم ۲۰۲۱

بالا: ترنج ، ماندارین ، فلفل صورتی ، گلابی

قلب: شمعدانی ، هل ، زنجبیل

پایه: خزه ، چوب صندل ، ترمه

نت های برتر عبارتند از ترنج ، نارنجی ماندارین ، فلفل صورتی و گلابی. نت های میانی ، شمعدانی ، هل و زنجبیل هستند. نت های اصلی عبارتند از ماس ، چوب صندل و کشمیر.

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم  بصورت ادو تویلت ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *