دانستنی های عطر

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم ۲۰۲۱

در اواسط دهه ۹۰ و اوایل دهه ۰۰۰۰ ، تامی هایلفیگر نسلی را با عطرهای تامی نمادین مشخص کرد. در حال حاضر ، این برند عطرهای خود را برای نسل جدید به روز کرده است.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 2 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021پس از انتشار دوتایی رایحه های عطر تامی نو و عطر تامی گرل نو در سال ۲۰۱۸ ، در سال ۲۰۲۱ خانه مد تامی هیلفیگر نسخه محدود جنسیت ، تامی نو دم را ارائه می دهد. این عطر به عنوان یک عطر تازه و چوبی معرفی شده است که ترکیبی از بهترین ترکیبات عطر تامی دم و عطر زنانه تامی گرل  است. پرانرژی و اغوا کننده ، به عنوان یک عطر سبک و مدرن برای همه و برای هر لحظه توصیف می شود.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 1 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021

کمپانی Tommy Hilfiger Fall 2020

نت های مرکبات روشن و تازه در دهانه ترکیب با ادویه فلفل صورتی و گلابی تازه و شیرین مخلوط می شوند. شمعدانی ترد و معطر با نت های گرم و تند زنجبیل و هل در تضاد است. نت هایی از چوب صندل نرم ، خزه خاکی ، و ترمه ظریف پایه عطر را تشکیل می دهند. رایحه تعادل بین طراوت و ادویه را نشان می دهد.

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men 4 - عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم 2021

Tommy Now Them Tommy Hilfiger for women and men

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم ۲۰۲۱

بالا: ترنج ، ماندارین ، فلفل صورتی ، گلابی

قلب: شمعدانی ، هل ، زنجبیل

پایه: خزه ، چوب صندل ، ترمه

نت های برتر عبارتند از ترنج ، نارنجی ماندارین ، فلفل صورتی و گلابی. نت های میانی ، شمعدانی ، هل و زنجبیل هستند. نت های اصلی عبارتند از ماس ، چوب صندل و کشمیر.

عطر ادکلن تامی هایلفیگر نو دم  بصورت ادو تویلت ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
عطر الکساندر جی د مجستیک وانیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *