دانستنی های عطر

عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب تور

عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب تور

Tour Beverly Hills Polo Club for men

وقتی در نمایشگاه Cannes TFWA 2021 وارد غرفه باشگاه پولو بورلی هیلز شدم، انتظار زیادی نداشتم. با نگاهی به طراحی محصول و نام های بی الهام عطرها، بدون هیچ هیجان خاصی به خودم اجازه دادم رایحه ها را کشف کنم تا اینکه … با تور روبرو شدم. این آب میوه داخل جعبه ای سبز و طلایی با تصویر اسب و چوگان بازی کمی شبیه رالف لورن است.

Beverly Hills Polo Club Tour Review 2 - عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب تور

به محض اینکه آن را روی خودم اسپری کردم، همه عطرهای دیگر و همه عطرهای اطرافم را فراموش کردم. انتظار نداشتم بوی چنین شیپری مردانه قدیمی و سبز رنگ را حس کنم. به نظر می‌رسید که از سایر عرضه‌ها که همگی از هر روند بازار انبوه امروزی پیروی می‌کردند، با برخی توافق‌های تجاری عربی اینجا و آنجا فاصله گرفته بود. این یکی از اعضای عجیب خانواده بود.

من همیشه آن شعارهای قدیمی را سرگرم‌کننده می‌دانستم، مانند “اگر دوست دارید (عطر فلانی) دوست خواهید داشت (عطر فلانی)” و بهترین راه برای من برای گفتن اینکه چرا این تور را دوست دارم این است که بو می‌دهد. بسیار شبیه به سبز پولو رالف لورن که با Grey Flannel ترکیب شده و با چند لمس اضافی اضافه شده است. حتی چیزی از خزه ایرلندی وجود دارد. یک کلاسیک بزرگ، همانطور که می بینید.

عطر مردانه بورلی هیلز پولو کلاب تور

Tour Beverly Hills Polo Club for men

رایحه اولیه: پرتقال، لیمو، ترنج و هل

رایحه میانی: سرخس، نت گل و لبدانیم

رایحه پایه: خزه بلوط، چرم، عنبر، وتیور، وانیل و استایراکس.

الموندو
معرفی عطر زنانه دیور هیپنوتیک پویزن

Tour یک عطر سبز، خزه‌دار و بیرون از خانه با آن بوی قدیمی است که امروزه آن را بسیار جذاب کرده است. همچنین به طرز جالبی پودری است که به خوبی با جوهر نت اوک موس تضاد دارد. این به طور پویا بین سبک شیپری آشکار و عناصر رسمی مردانه فوگرها قرار می گیرد، با نت بسیار خوبی از یونجه. اگر بخواهم آن را با پولو گرین مقایسه کنم، می گویم که به دلیل پودری بودن آن، نور بیشتری دارد و شاید راحت تر. اما بوی آن ارزانتر و پیچیده تر است. اگر به دنبال عطر سبز خزه‌ای هستید که به تعهد زیادی نیاز ندارد، این تعادلی است که ممکن است عالی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *