دانستنی های عطر

عطر مردانه تریبیوت آوون

تریبیوت آوون: فرگرنس اف بتر یو ویتنجس

من اولین بار وقتی این مقاله را در مورد وایلد کانتری آوون ، که شامل همه بطری های جذاب آن به اشکال مختلف ،است را نوشتم متوجه این عطر شدم. اگرچه آنها چندین بطری مشترک داشتند ، اما عطرها واقعا متفاوت بودند. از آن زمان ، من آرزو داشتم تریبیوت آوون را پیدا کنم – و اکنون ، این رویا تحقق یافته است.تریبیوت آوون قدیمی تر از وایلد کانتری است ، اما اولین عطر مردانه از شرکت آمریکایی نبود. آوون برای مردان و ویگورت قبل از آن راه اندازی شدند. تریبیوت در سال ۱۹۶۳ منتشر شد ،و باعث شد هدیه ای را برای خرید به همراه ده ها کالایی که در حال حاضر برای زنان در دسترس است اضافه کند – آوون چندین محصول مردانه در دهه ۱۹۶۰ را ایجاد کرد (تریبیوت ، ویندجامر ، اسپایسی ، لدر ، کانتری وایلد ، ایلند لایم ، براوو ، اکسکالیبر و غیره. ) مردان دهه ۶۰ به اندازه اکنون در عطرسازی تبحر نداشتند – بنابراین: چگونه می توان مردی را متقاعد کرد که از ادکلن استفاده کند؟

یک راه این بود که مثلاً از او تعریب یا تملق کنیم. آون به یک باره از نیمی از مردان بشریت تعریف کرد – آنها به همه مردان ادای احترام کردند. این در بطری ها و بسته بندی عطر تریبیوت مشهود است. به عنوان مثال ، بطری به شکل جام برنده با برچسب گریتست دد، احتمالاً یک نسخه هدیه تریبیوت آوون است که قبل از روز پدر برای ادای احترام به پدر یا همسر محبوب ساخته شده است.

الموندو
ادکلن سل دو ژانیرو سول جيروزا 62

Tribute Avon for men 2 - عطر مردانه تريبيوت آوون

یا مثلا ، یکی از معروف ترین بطری های تریبیوت – سر یک رزمنده یونان باستان است که کلاه ایمنی به سر دارد. در جعبه آن که قطعه ای از فرس پارتنون را نشان می داد ، کتیبه زیر نوشته شده است:

اسب سواران نخبه جوان مردانگی را نشان می دهند ، که به احترام آتنا ، الهه خرد ، حامی شهر باستان آتن ، در موکب دیده می شوند. آنها اکنون به اندازه ۴۳۳ قبل از میلاد چشمگیر هستند که برای اولین بار قدرت ، شهامت و عزت آنها در نرده های مرمر معروف پارتنون ، معبد آتنا اسیر شد. این مجسمه یک نمونه باشکوه از زیبایی کلاسیک عصر طلایی است و امروزه به عنوان ادای احترام به تمام مردان با سلیقه تمایز دهنده است.

سایر آویزهای حاوی رایحه تریبیوت آوون که شجاعت و شهامت مردان را جشن می گرفت شامل شمشیرهای نگین دار ، دوربین شکاری دریایی و لوله های سیگار ، اسلحه و اتومبیل ، حجمی (به شکل کتاب) به نام آوون کلاسیک و ا منز وورلد بود.

Tribute Avon for men 3 - عطر مردانه تريبيوت آوون

بطری های تریبیوت آوون به شکل یک سکه سنتی آمریکایی ، لیبرتی بل ، ساختمان کپیتال آمریکا و بطری های اولین روسای جمهور ایالات متحده بود که با پرتره های آنها بر روی برچسب و نشان اسلحه روی جعبه تزئین شده است – این ادای احترام به مردمی بود که ایالات متحده را ایجاد و محافظت کردند. علاوه بر رایحه ، إوون با کمک لیوان های آبجو (سری Fine Collectibles که به امداد و نجات ، نظامیان ، پیشگامان غرب وحشی اختصاص داده شده است) ، حلقه های کلیدی و سایر موارد را به مردان ادای احترام کرد.

الموندو
معرفی ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم بیبی کت کلکتور

تریبیوت آوون چه بویی دارد؟ اغلب اوقات آن را با جیکی گرلین ، مسیو جیوانچی و حتی کوروس وای اس ال مقایسه می کنند . من در مورد طبقه بندی موافقم – به نظر من ، این عطر،رایحه ای است که با گیاهان معطر (اسطوخودوس ، رزماری ، آویشن) و شمعدانی ترکیب شده است.از نظر من ، تریبیوت آوون بیشتر شبیه مسیو روچاس و آزارو پور هوم است ، فقط غلظت کمتر و مرکبات کمتری دارد. بسیاری از افراد متوجه فرمول های باریک آوون می شوند – شاید به این ترتیب این عادت مردان را که خود را با عطر شستشو میکنند یا چهره خود را با ادکلن و شیشه های بعد از ظهر شاداب میکنند تحریک می کند (اتفاقاً حجم معمول یک بطری تریبیوت سیکس فلوروز است) ، به طوری که با استفاده سنگین از عطر ،بو زیاد پخش نمیشود.

ایده های کریسمس Avon برای Tribute.

در توافق اولیه ، از مرکبات کمتر از اسطوخودوس و گیاهان استفاده شده است – به نظر می رسد ادکلن سبز شفاف ، تازه ، اما دارای عمق تاریک خوبی است. گیاهان معطر ، همراه با پاچولی و خزه ، عامل سایه چرمی هستند که اغلب در پایه عطر ، همراه با مشک و سایوت وجود دارند. با این حال ، من کاملاً اعتراف می کنم که ترکیب رایحه (در چند دهه وجود آن در لاین آوون) می توانست تغییر کند . ، به هر حال پرفروش ترین عطرها جایگزین یکدیگر می شوند و این وسوسه وجود دارد که با مدرنیزه کردن ، فروش عطر معروف فجر را بهبود بخشد – به عنوان مثال ، آن را به تسار یا دارکر نویر نزدیک کنید.

الموندو
عطر آرماني پرايو ا ميلانو

اگر شما هرگز تریبیوت آوون را امتحان نکرده اید ، من اکیداً به شما توصیه می کنم حتما آن را بررسی کنید. به عنوان مثال ، برای ادای احترام به تاریخ عطر سازی ، این عطر به زودی ۶۰ ساله می شود.

Tribute Avon for men

عطر مردانه تریبیوت آوون

حراجی های آنلاین گزینه های زیادی را در بطری های مختلف و کاملا ارزان ارائه می دهند – ۱۰-۲۰ دلار برای هر بطری (در حال حاضر گزینه های زیادی وجود دارد ، مانند سر با کلاه ایمنی و بهترین پدر دنیا).

نت ها: اسطوخودوس ، لیمو ، رزماری ، آویشن ، شمعدانی ، لوبیای تونکا ، چوب صندل ، خزه ، پاچولی ، مشک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *