دانستنی های عطر

تو مینتز افتر د کیس آزمانز دبوت

تو مینتز افتر د کیس:آزمانز دبوت فرگرنس
هرچه بیشتر زندگی کنیم ، بیشتر متوجه می شویم که زندگی مربوط به لحظات خاص است و هر چه لحظه های شبیه بیشتری را تجربه کنیم ، احساس رضایت بیشتری خواهیم داشت. عطر نیز لحظه ای در زمان است. چیزی که باید در محدوده زمان و مکان تجربه شود. حسین خان با در نظر داشتن این ایده ، برند عطر خود را به نام آزمان در سال ۲۰۱۶ راه اندازی کرد. در زبان عربی کلمه آزمان به معنی ساعتها یا لحظات است.

خالق آزمان ، حسین خان ، از مادری هندی (تبار افغانی و پرتغالی) و پدری هندی در دهکده ای دور افتاده نزدیک گوا متولد شد. حسین در بمبئی تربیتی فروتنانه داشت. بنابراین وقتی مقصد دبی و تبلیغات اوضاع را برگرداند ، اشتهای سیری ناپذیری برای تجمل ، هنر ، مد ، فرهنگ و مسافرت پیدا کرد. شهوت او به او کمک کرد تا مفاهیم بزرگی را تنظیم کند و جوایز تبلیغات بین المللی متعددی را بدست آورد. زندگی حرفه ای او به اوج خود رسید و او نیز همین طور. هوسن که به نیویورک ، لندن ، توکیو ، پاریس ، بروکسل ، زوریخ ، میلان و پراگ سفر کرده بود ، در سالن های طلاکاری شده ای که پاشنه بلندها در آن رفت و آمد می کردند، کاوش کرد و فهمید که هیچ جایگزینی برای علم وجود ندارد. در این دوره از تغذیه روح او بود که علاقه زیادی به عطر ایجاد کرد. سرانجام ، یک شام شانسی با فردریک مال داشت که برای تعمیق دانش و غرق شدن در هنر عطر سازی ، به Grasse ، فرانسه سفر کرد. حسین به عنوان مدیر هنری آزمان ، اکنون با ایجاد رایحه هایی در عصر جدید که حتی افراد ناآگاه را مسحور ، خلع سلاح می کند ، می خواهد دید خود را باز کند.

الموندو
د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

Two Minutes After The Kiss Azman for women and men 2 - تو مينتز افتر د كيس آزمانز دبوت

هدف آزمان مخلوط کردن عطرهای عربی و فرانسوی است که هدف آن رویکرد بدیع در استفاده از عود و سایر مواد گرانبها از سراسر جهان است. در کنار عطاری های برنده جایزه ، هدف آزمان ابداع رایحه های بی انتها ، معنی دار و ابدی است. اولین مورد ، به تازگی راه اندازی شده ، تو مینتز افتر د کیس نام دارد و ساخته آن عطاری ایتالیایی ، کریستیانو کانالی است.

اول از همه ، من باید در مورد این بررسی به طور کامل توضیح دهم: من یک نمونه از آزمان را دریافت کردم ، که حاوی رایحه تو مینتز افتر د کیس بود ، که من قبلاً آمادگی آن را داشتم که آن را دوست داشته باشم ، فقط به این دلیل که توسط این عطار ایجاد شده است . من هیچ وقت چیزی از دستان کریستیانو کانالی چیزی کمتر از کامل احساس نکرده ام. بنابراین ، انتظار من از رایحه زیاد بود. بیایید بخاطر داشته باشیم که او نویسنده Masque’s Romanza ، (بهترین عطر نرگس است که تا به امروز بو کرده ام) روبینیس فاندمنتال و عطر و بوی تماشایی عسل زولوجیست ، بی (نامزد جایزه ارت اند الفکشن) ، است . او همچنین یکی از بهترین ، خالص ترین و مهربانترین افرادی است که می توانید در صنعت عطر ملاقات کنید.

من شنیده بودم که این رایحه از عود است ، و من هرگز بوی کانالی مستقر در عود را حس نکرده بودم. معمولاً کارهای کریستیانو بیشتر مربوط به لطافت و آکوردهای پرنعمت است ، نه چندان شرقی و چوبی. این حس کنجکاوی من را بزرگتر می کرد ، بنابراین وقتی بوی آن را حس کردم ، به نوعی با آنچه که تصور می کردم مطابقت داشت. اما بگذارید درباره نت ها بیشتر بگویم:

الموندو
عطر ادکلن زنانه استی لودر بیوتیفول مگنولیا 2021

Two Minutes After The Kiss Azman for women and men 1 - تو مينتز افتر د كيس آزمانز دبوت

عطر ادکلن تو مینتز افتر د کیس آزمانز دبوت

Two Minutes After The Kiss Azman for women and men

نت های برتر: گل رز ترکی ، فلفل جامائیکا ، کندر عمانی ، هل گواتمالا

نت های قلب: گل رز ترکی ، لائوس عود ، پاتچولی اندونزیایی ، معجون سومالی ، موم فرانسوی ، سلکتون

نت های پایه: چوب صندل هند ، وتیور هیتی ، آکورد چرم تیره ، لائوس اود ، لبدانوم اسپانیایی ، مشک ، آمبروسنید

تو مینتز افتر د کیس ساختاری است که ما به خوبی از عطرهای عربی بر اساس گلاب و عود می شناسیم ، مخصوصاً اگر به عنوان مثال تفاسیر جالب توجه اجمل را به یاد داشته باشید. این ترکیب به ندرت شکست می خورد ، و به نظر می رسد در اینجا با توجه زیادی به جزئیات و کیفیت ترکیب شده است. آنچه من می گویم این است که این عطر جای تعجب ندارد. این عود به همین ترتیب قابل تشخیص است . گل سرخ احساس لطیف و شیرینی دارد ، اما به اندازه کافی نیرومند است که با سازگاری با وودهای چوبی قاطعانه تر کنار آید. همه ادویه جات اضافه شده در رقص اصلی تداخل ندارند ، آنها لمس های ظریفی در عطر هستند. آنچه که به عنوان یک نت مهم مطرح می شود ، بخور است که باعث سردی و پویایی می شود. همچنین چرم نت برجسته ای به عنوان پس زمینه صحنه عشق بین گلاب و عود است.

در حقیقت ، گلاب و عود عاشقان ابدی هستند. این جفت نت ها جادویی است ، بنابراین جالب است که چگونه نام رایحه به این عشق عاشقانه بی انتها وصل می شود. مانند وقتی که دو عاشق از پیش تعیین شده با هم ملاقات می کنند و بعد از اولین بوسه ، آنها دیگر احساس می کنند که برای همیشه با هم خواهند بود.

الموندو
عطر مردانه جوپ! هوم له پرفیوم

این رابطه ساده و منطقی به نظر می رسد ، اما همانطور که می دانیم ، برای هر جاذبه ای ، بسیاری از نیروهای نامرئی مانند قطره های جزئی هر ماده ای که ترکیب بی عیب و نقص دیگری از کانال Canali را ایجاد می کند ، کار می کنند. اوه ، و بگذارید به شما هم بگویم که هرچه بوی پوست بیشتر بماند ، جنسیت آن بیشتر می شود. تو مینتز افتر کیس به عنوان یک بطری ۵۵ میلی لیتری با غلظت ۲۵٪ ، با قیمت ۷۰۰ AED (تقریباً ۱۹۰ دلار آمریکا) از وب سایت رسمی آزمن در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *