دانستنی های عطر

عطر جدید ور می یو دی أی کات ۲۰۲۱

عطر جدید ور می ، یو دی أی کات ، در آوریل ۲۰۲۱ وارد قفسه های عطر می شود. اول از همه ، یو دی أی کات عطری است برای علاقه مندان به عطر سازی شرقی با پیچ و تاب خوراکی. طرفداران روغن عود واقعی ، با تمام عمق تیره ، حیوانی و طعم تلخ چوبی ، باید به دنبال سایه های مورد علاقه خود (برای کشف آنها در زیر لایه های زیادی از نت های شیرین ، بالزامیک و چوبی) باشند. برای علاقه مندان به روغن عود بهتر است از روغن خالص عود هندی استفاده کنید تا بدون حواس پرتی لذت ببرید. یا هر دو را روی پوست خود مخلوط کنید تا جلوه ای روشن تر داشته باشد.

وقتی برای اولین بار یو دی أی کات را روی خودم اعمال کردم ، فقط برای لذت بردن ، نه مرور ، بلافاصله داستانی را به یاد آوردم که در دبی برایم تعریف شده بود. در هنگام آماده سازی برای عروسی ، خانواده داماد هدایای کمی ارزشمندی را برای مهمانان عروسی تهیه می کنند تا بتوانند این تعطیلات را که برای هر دو خانواده بسیار عزیز است ، به یاد آورند. آنها شکلات را به عنوان هدیه انتخاب کردند ، زیرا قرار بود این هدیه مناسب مردان و زنان در هر سنی باشد. آنها برای ساختن شکلات غیرمعمول ، اما مجلل و برای احترام به سنت های کشور ، آنها یک روغن عود بی نظیر خریداری کردند و از آشپز قنادی خواستند که آن را به توده شکلات اضافه کند. بنابراین شیرینی محبوب در سراسر جهان طعم شرقی مشخصی را در بو و کمی مزه تلخ تر به دست آورد. چه نوع دسرهای شکلاتی دیگری با روغن عود تهیه شده است – میله های شکلات سیاه یا شیر ، گاناش یا ترافل – داستان ساکت است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

UD IKAT UER MI for women and men 2 - عطر جدید ور می يو دی أی كات 2021

یو دی أی کات (عطر اود ایکات) بیشتر از همه به یک دسر شباهت دارد: دارای طعم آجیل تفت داده شده و بو داده کومارین است. شیرینی خشک و پودری که یادآور کلوچه های ترد و شکننده است و تبدیل به یک آکورد خشک چوبی می شود. و نوعی وانیل و شیرین خامه ای و شیرین “سس” اطراف آن. عطر و طعم گورمان برای کودکان چندان دشوار نیست – کارامل و وانیلین معمولاً برای کودکان کافی است. اما برای تعجب بزرگسالان ، باید بیشتر تلاش کنید تا سلیقه های آشنای خوراک را با برخی یادداشت ها و ترکیبات جدید روشن کنید.

UD IKAT UER MI for women and men

عطر جدید ور می یو دی أی کات ۲۰۲۱

به عنوان مثال ، ساخت یک عطر ادویه جات ترشی جات را با شیرینی روشن و شفاف فلفل صورتی و نارنگی شروع کنید تا مزه و طراوت را به عنبر عنبر اضافه کنید. برای اینکه قلب این عطر چوبی و خشک شود ، آرد سفید برفی عطر و ادکلن له آرتیسان پرفیومرز را به یاد بیاورید ، اما همچنین برخی از موارد خوب دیگر مانند دارچین ، گلاب ، چوب صندل و تنکالاکتون بالزامیک خامه ای را به آن اضافه کنید. بوی باشکوه نان شیرینی زنجفیلی گرم و گرم ، که در لبه های آن کمی سوخته ، و یک لیوان شیر گرم کنار آن است. و با افزودن پاچولی و وانیل – برای ایجاد توهم رب گردو و شکلات ، مهم نیست که در آخر چه نامیده می شود ، مانند نوتلا روی سرخ شده با نان تست کره ، یا شکلات ترافل با پودر کاکائو.

الموندو
عطر ادکلن ورساچه له هوم

UD IKAT UER MI for women and men 1 - عطر جدید ور می يو دی أی كات 2021

باید صبر کنید تا یادداشت روغن عود در اود ایکات ورمی خودش را نشان دهد. این بیشتر شبیه یک قسمت دودی و کمی چرمی از آکورد پایه چوبی است تا یک نت ستاره دار جداگانه در پایه عطر. اما با افزودن مستقیم روغن عود به پوست می توان آن را به راحتی تقویت کرد. به عنوان مثال ، من از روغن عود آسام ، با بوی خاص دارچین ، پنیر ، وتیور و چرم استفاده کردم و آنها کاملاً با هم کار می کردند!

عطر جدید یو دی أی کات ورمی از نیمه دوم آوریل ۲۰۲۱ با قیمت ۱۹۵ یورو در هر بطری ۱۰۰ میلی لیتر در دسترس است.

 عطر جدید یو دی أی کات ورمی

نت های برتر: ترنج ، المی، فلفل صورتی ؛

نت های میانی: پاچولی ، وتیور ، سیپریول ؛

نت های پایه: عود هندی، چوب صندل سفید، سدر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *