دانستنی های عطر

عطر جدید ۲۰۲۰ Voce Viva از برند والنتینو

عطر جدید ۲۰۲۰ Voce Viva از برند والنتینو

عطر ادکلن ویس ویوا (Voce Viva ) عطر جدیدی از خانه مد ایتالیایی والنتینو است ، و در سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر شده است. این اولین رونمایی بزرگ از زمان گرفتن مجوز عطر این خانه توسط لورئال است. چهره تبلیغاتیاین عطر جدید ویس ویوا، لیدی گاگا ستاره پاپ آمریکایی است.

Valentino Voce Viva 2020 - عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینولیدی گاگا همیشه به خاطر جشن گرفتن اختلافات و ایجاد جهانی که همه از آن حرفی می زنند ابراز داشته است. احترام عمیق او به روانشناسی فردیت، اینکه هر کس جایگاه خود را در جهان ما باید داشته باشد ، بیانگر اخلاق والنتینو بیوتی است که هر روز را به عنوان یک جشن شخصی برای خود رقم می زند. “

Valentino Voce Viva - عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینوvalentino voce viva 2020

عطر ادکلن والنتینو ویس ویوا، با هدف ایجاد موازی بین صدای شما و رایحه عطر و همچنین تجسم زنانگی چند لایه یک زن طراحی شده است. مانند صدا ، عطر شخصی است و همانطور که از خانه ادعا می کنند باید اثری فراموش نشدنی از خود برجای بگذارد. این آفرینش توسط عطاران هونارین بلنک و آماندین کلرک ماری امضا و طراحی شده است.

من امروز معتقدم که قدرت واقعی این است که شما بتوانید احساسات را به اشتراک بگذارید. – پیرپائولو پیچیولی ، مدیر خلاق میسون والنتینو.

 

Valentino Voce Viva 2020 1 - عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینونت های عطر voce viva

ترکیب عناصر گل ، چوبی ، تازه و شیرین از سه لایه تشکیل شده است. لایه اول یا “نت رنگی” شامل رایحه مرکبات است. لایه دوم یا “نت کوتور” شامل یک دسته گل زیبا از گلهای سفید است. لایه سوم یا “نت خنک” شامل انبوهی از خزه های کریستال غیرقابل انتظار است که در وانیل پیچیده شده است.

الموندو
عطر دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن

بالا: ترنج ، ماندارین
میانه: شکوفه پرتقال ، گاردنیا
پایه: خزه بلور ، وانیل ، مشک ، چوب صندل

Valentino Voce Viva 1 - عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینووالنتینو ویس ویوا

بطری شیشه ای شفاف ، ظریف و مربع شکل با جزئیات برجسته والنتینو راک استود و امضایی به رنگ قرمز است. این عطر به صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

Valentino Voce Viva 3 - عطر جدید 2020 Voce Viva از برند والنتینو

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *