دانستنی های عطر

عطر واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو

برند لابوراتوریو الفکتیوو با نام تجاری عطر ایتالیایی امروز ۱۸ هفدهم مارس ۲۰۲۱ عطر جدیدی را در مجموعه مستر خود عرضه می کند. عطر جدید واناگلوریا توسط عطرساز دومینیک روپیون ساخته شده است و دومین عطر با موضوع وانیل در مجموعه مارک است ( یکی دیگر از رایحه های هل-وانیل وانهرا در مجموعه‌ی لابوراتوریو این نرو است ، اگر از دستش ندهید)

دومینیک روپیون: “من خاطرات خوبی از ملاقاتم با روبرتو دارم ، که دوست دارم آن را به عنوان یک” تقسیم “با تمام معانی که ممکن است داشته باشد ، در نظر بگیرم. همچنین کشف آنچه ما در طی یک گفتگوی ویژه جالب به اشتراک می گذاریم.

“اول و مهمترین ، ما یک عشق صمیمانه و عمیق به عطر سازی داریم ، در همه اشکال آن ، تمام اصطلاحات آن. ما همچنین احترام به مواد اولیه طبیعی داریم ، که فقط می خواهند کثرت خود را به ما بیان کنند. این کنجکاوی را برای کشف اشکال جدید تصور فرم بویایی برای آنچه در آن وجود دارد به اشتراک بگذارید ؛ برای زبری ، برای توسعه آن.

“ما در این آرزوی آزادی ، که به ما اجازه می دهد بدون محدودیت خلق کنیم ، و از ویژگی های برجسته مجموعه استادان است ، مشترک هستیم. “سرانجام ، ما در این عقیده مشترک هستیم که اصالت ایده ، بازتاب خلاقانه و به عبارت ساده تر ، عطر ، همیشه توسط مصرف کننده درک و ارزیابی خواهد شد. من مشتاق این بودم که روی عطر خوشبو کار کنم سالها غلاف وانیل را برجسته می کند و روبرتو این خواسته را به اشتراک می گذارد.”این عطر با آزادی کامل خلاقیت تولید شده است ، همه چیزهایی را که با روبرتو به اشتراک می گذارم جمع کرده و افتخار بزرگی است که امروز این عطر را با همه شما به اشتراک گذاشته شده است.”

الموندو
رایحه گل مریم در عطر ادکلن

Vanagloria Laboratorio Olfattivo for women and men 2 - عطر واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو

دومینیک روپیون: “برای مجموعه استاد ، من می خواستم عطری بسازم که تمام غنای وانیل و چندین وجهه آن را بیان کند. عصاره لوبیای وانیل ساخته شده است. با کیفیت عالی ، که من ظریف ترین زنگ های آن را تقویت کرده ام. این بوربن وانیل ، رشد یافته در قلب اقیانوس هند ، با استفاده از  کربن ، یک روش استخراج سرد استخراج می شود که طیف کاملی از گیاهان ، گل ، چرم و ادویه آن را نشان می دهد. شخصیت چرمی آن توسط زعفران و اعتیاد آور بودن آن توسط دانه تونکا تقویت می شود ، در حالی که لایه های پوشاننده بخور باعث ایجاد هاله ای عرفانی می شود. “

عطر واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو

Vanagloria Laboratorio Olfattivo for women and men

نت های برتر: اسانس زعفران ، آکورد آناناس

نت های میانی : رزینوئید اولیبانوم ، روغن اساسی اولیبانوم ، مطلق لوبیای Tonka

نت های پایه: عصاره لوبیای وانیل ، کربن ، مشک

من توانستم بو واناگلوریا را قبل از راه اندازی بو کنم و می خواهم مختصراً افکار و برداشتهایم را درباره آن به اشتراک بگذارم. Vanagloria عطری است مبتنی بر وانیل ، اما با وجود وانیل بازی در کلمات ، بسیار فاصله زیادی با وانیل های شیرین ساده ، نرم و مبهم دارد. تا آنجا که شاهزاده خانم های دیزنی ، بل یا یاس ، از ونلوپ فون شویتز فاصله دارند.

این سن آن را نشان می دهد ، یک شخصیت بزرگسالان خاموش. به نظر می رسد وانیل نرم و لطیف آن زیر زره پوشیده شده است و شما را با درخشش فولاد و بوی چرم ملاقات می کند. زعفران که برای تأکید بر جنبه های چرمی تلخ غلاف وانیل معرفی شده است ، درخشش فلزی خاصی را نیز به همراه دارد. بعد از طعم سفت و سخت فلزی و چرم تلخ شروع ، واناگلوریا در داخل آتش نشان می دهد. این یک بوی آجیل تفت داده یا حتی سوخته دارد ، مانند پوسته کارامل قهوه ای روی کرم بریل وانیلی یا لبه سوخته یک پای بادام گالت دو روکس

الموندو
عطر زنانه جولیت هز ا گان ماسک انفيزيبل 2020

Vanagloria Laboratorio Olfattivo for women and men 3 - عطر واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو

عطر واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو

Vanagloria Laboratorio Olfattivo

و فقط بعد از فلز ، چرم ، آتش و دود – عطر شروع به آرامش می کند ، و به چیزی آشنا ، عادتاً خوشمزه تبدیل می شود. یک وانیل ظریف و کرکی با دانه های تونکا پیچ خورده است. به طور خلاصه ، واناگلوریا وانیل دارای درجه PG-13 است. این بدان معنا نیست که بچه ها آن را دوست ندارند – آنها از سلاخی بسیار خوب آن لذت خواهند برد. اما رشد و نمو آجیل های بو داده بخور زعفران برای بچه ها بسیار هضم است. عطر ادکلن واناگلوریا لابوراتوریو الفکتیوو با غلظت  ادوپرفیوم در بطری های ویال ۱۰۰ میلی لیتری و با قیمت ۱۴۵ یورو در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *