دانستنی های عطر

عطر ادکلن مردانه آقای ونگارد

عطرهایی با نام های معنی دار همیشه توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. بوی خوش یا عشق چیست؟ آیا حقیقت و وسواس بوی خاصی دارند؟ از روی کنجکاوی تصمیم گرفتم اولین عطر انگلیسی ، ونگارد را امتحان کنم. من تعجب کردم که چه کسی پیشتاز عطرهای مردانه است و آنها مردان را به کجا هدایت می کنند؟

علاوه بر این ، مارک تجاری توانست در مدت زمان کوتاهی چندین جایزه از مجلات زیبایی انگلیس دریافت کند. در سال ۲۰۱۸ ، بهترین مارک جدید بریتانیا از نظر مجله پور بیوتی  (این عطر جایزه نقره ای را در بین مردان دریافت کرد) و در ژانویه ۲۰۲۱ ، آقای ونگارد بهترین برند در میان عطرهای مردانه لندن از نظر اس ام ای نیوز (کوچک و کوچک تجارت متوسط) امانوئل اوموئیل ، بنیانگذار آقای ونگارد خاطبان خود را مردانی می داند که در راه رسیدن به موفقیت هستند: “هر مرد پیشتاز مأموریتی برای دستیابی به موفقیت دارد – موفقیت که به صورت فردی تعریف شده است. برای کمک به این سفر ، چه راهی بهتر از رایحه ای قابل دسترسی و مقرون به صرفه ، که صریحاً برای یک انسان الهام بخش ، ترس و اعتماد به نفس طراحی شده است. “

Vanguard Eau De Parfum Mr Vanguard for men 1 1 - عطر ادکلن مردانه آقای ونگارد

آیا انتظاراتی داشتم؟ بله ، من عطر و بویی تازه و جذاب با رایحه های شیرین و پر ادویه و گلهای آبکی و مرطوب را در روح همه آن عطرهایی که به وفور پوسترهای مردانه خود را در فروشگاه های عطر پر می کنند ، تصور کردم. یکی از آنهایی که در راس نمودارهای فروش همه برندها ، از آوان تا شنل قرار دارد.

الموندو
نت های عسلی در عطرسازی

اما نه. پیشتاز با ترس و وحشت ما را به گذشته می رساند ، به گل های رز خشک و خاردار ، که در آن گل رز با قیافه پچولی قافیه می شود. در راه ، او با اطمینان تمام زنگ ها و سوت ها را از ترکیب چابپر برمی دارد ، پیروی از دستورالعمل های عطرهای شفاف دهه ۹۰ و ’۰۰ ، فقط اسکلت چایپر لازم را باقی می گذارد – مثل اینکه یک ماشین زنده مانده سبک و با دوام از یک استاندارد تولید می کند سدان راحت

Vanguard Eau De Parfum Mr Vanguard for men 2 - عطر ادکلن مردانه آقای ونگارد

طراوت مرکبات. درخشش شفاف گل سوسن با هدینیون. یک سیب ترش سبز و گریپ فروت و یک گل رز خشک با صدای فلزی زنگ دار. آکورد چوبی خشک و جیرجیرک با غلبه پچولی. نه وحشی ، بلند و آلوده ، مانند پژواکی در سیاه چال تاریک ، اما پچولی در جامعه ای نجیب زاده و به جز وتیور برای سایه دودی و سبز پرورش یافته است.

رایحه فلزی گل رز سبز و پاچولی قوی و شیرین نشده بسیار شبیه بوی کف دست است که فقط دمبل های استیل را در سالن بدن قرار می دهد. فکر نمی کردم هرگز این حرف را بزنم ، اما حداقل کمی شیرینی کهربا-وانیل به ترکیب صدمه نمی زند – فقط به خاطر لحظه ای آرامش بخش. در مسیر رسیدن به تنها هدف خود در زندگی ، گاهی باید کمی استراحت کنید. استرس را برطرف کنید ، حواس پرت شوید. Vanguard به طرز شگفت انگیزی ماندگار است – حتی اگر نزدیک پوست هم زندگی کند – برای چنین عطری شفاف ، لاغر و مینیمالیستی. اگر آینده عطرهای مردانه به دکورهای چوبی برگردد ، من هیچ مخالفی ندارم. ابتدا داشتن هایپرس های استخوانی مانند اشکالی ندارد ، سپس گام به گام عطرسازها عضلات بیشتری را به آنها اضافه می کنند.

الموندو
عطر زنانه باربری هر 2022

Vanguard Eau De Parfum Mr Vanguard for men 3 - عطر ادکلن مردانه آقای ونگارد

عطر ادکلن مردانه آقای ونگارد

Vanguard Eau De Parfum Mr Vanguard

نت های برتر: ترنج ، گریپ فروت و نارگیل ؛

نت های میانی: یاس ، لیلی ، دره ، وتیور و گل رز ؛

نت های پایه: آمبرگ ، وانیل ، سرو و پاچولی.

عطر آقای ونگارد به صورت ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۶۵ پوند در وب سایت رسمی این برند موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *