دانستنی های عطر

عطر وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

عطر وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

در سال های اخیر ، پریس مونت کارلو برای حواس یک سورپرایز بسیار دلپذیر بوده است. ژان کلود النا نه تنها برای آنها خلق می کند ، و عطرهایی ساده و شیک به سبک گراس درست می کند ، بلکه خلاقیت های جیان لوکا پریس نیز چشمگیر است  هر دو در مانداندو دی سیسیلیا در سری مرکبات و در عطر جدید وانیل وانیل دی تاهیتی.

در درجه اول ، وانیل دو تاهیتی عطری است گلی – وانیلی – و ترکیب اولیه آن شامل همه دسته گل یک فروشگاه گل در زمستان است ، از رایحه تند لوکس نیلوفرهای سفید و رایحه سبز گل رز تا عسل شفاف میموزا و تلخ ، کمی رایحه چرمی اولین گل نرگس بهار. به نظر من وانیل دی تاهیتی اصلاً شبیه عطر پریس مونت کارلو یلانگ یلانگ نوزی بی نیست که لبه چرمی در آن اصلاً ارائه نشده است. در رایحه وانیل ، آکورد چرم با این سایه نرگس برجسته می شود.

یک صدای چرم نجیب و عمیق بوی غلافهای وانیل واقعی را از بوی وانیلین با خلوص بالا متمایز می کند ، و اگر در شلیمار گرلین قدیمی این لهجه دودی به دلیل ناخالصی های فنلی موجود در وانیلین بود که با واکنش تیمان-رایمر بدست آمد ، سپس در مدرن برای مثال بستنی وانیلی سعی می کنند این سایه چرمی را عمداً تولید کنند ، با استفاده از کاستور اما وقتی گلها کم کم از بین می روند و ادویه جات ، طراوت و لهجه دودی را با خود می برند ، بوی کتابخانه می دهند. سایه کاغذی ظریف ، مشخصه کتاب های مطلق وانیلی مطلق و قدیمی با صفحات تیره ، می توان گفت “بوی تدبیر”. شیرینی خامه ای ظریف وانیل دی تاهیتی کاملاً شبیه سیلیک مقوایی-وانیلی دی زی می شود و از ال آرتیسان پارفومر ، اما لطیف تر و شیرین تر.

Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo for women and men 2 - عطر وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

بله ، یک بستنی ساندی خامه ای مناسب ترین توصیف از این عطر خنک ، خامه ای و لطیف وانیل است. علاوه بر این ، سیلیک متوسط ​​وانیل دی تاهیتی به پوست می چسبد و سعی می کند پنهان شود ، بدون هیچ گونه پشتیبانی قوی ، کارامل باشد یا میوه و توت. و این ویژگی فروتنانه آن را از سایر عطرهای موجود در مجموعه وانیل میسون دو تاهیت متشکل از دسرهای معطر و سنگین بسیار پایدار و بسیار متمایز ساخته است. چنین عطر غیر خوراکی گورمندی در “هرگز بیش از حد” مناسب برای دوره اولیه دسته گل های آب نبات مناسب است.

الموندو
معرفی عطر دیفرنت کمپانی رز پویوری 2020

همچنین – وانیل دی تاهیتی فقط بستنی نیست. من قبلاً متوجه این سیلوی چوبی کاغذ سفید با کرم وانیل خوش طعم در مجموعه های برند (به عنوان مثال ، در لو گالیون ۲۲۲ و مدوک شوتینگ استار زرجف) شده ام ، و هنوز هم یادم نیست که چه نوع رایحه پرنعمت گذشته تبدیل شده است منبع این دژاوو. انبوهی از گل های پودری ، وانیل و چوب صندل – از رایحه های زنانه بسیار آشنایی که در دهه های ۸۰ و ۹۰ محبوب بود. آیا این می تواند عطر ادکلن شوپارد-چوپارد کاسمیر یا  عطر ادکلن جیوانچی ارگانزا باشد؟ – امیدوارم روزی مقایسه شان کنم. در هر صورت ، وانیل دی تاهیتی چیزی فراتر از وانیل ساده است.

Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo for women and men 3 - عطر وانیل دی تاهیتی پریس مونت کارلو

Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo for women and men

به نظر می رسد که پریس مونت کارلو به تدریج جهت امیدوار کننده ای برای پیشرفت خود یافته است – ترکیبات غیرمعمول دو یا سه نت اصلی ؛ دلپذیر ، بلافاصله قابل تشخیص و علاوه بر این ، بسیار بهتر از ماده اولیه طبیعی اولیه به دلیل همراهی کامل. در یک زمان ، اولین عطرها  برند ال آرتیسان پارفومر و عطر و ادکلن ها. برند میتره پرفیومر ات گانتیر به دلیل چنین مینیمالیسم معنوی قدردانی شد – تنها مشکل این است که لیست مواد اولیه دلپذیر برای همه بی پایان نیست.

Vanille de TAhiti Perris Monte Carlo

عطر مشترک وانیل دو تاهیتی پریس مونت کارلو

  • نت های برتر: چامپاکا(شقایق) و یلانگ یلانگ؛
  • نت میانی: وانیل؛
  • نت های پایه: چوب صندل ، کهربا و مشک.
الموندو
عطر آتلیه کلون اورنج سنگوئین لاو بردز کالکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *