دانستنی های عطر

بررسی عطر پریس مونت کارلو Vanille de Tahiti

بررسی عطر Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo

زمانی تفکر معمول این بود که وانیل به عطرسازی افراد عامیانه تعلق دارد و برای اینکه توسط مشتریان فروشگاه افراد خاص پذیرفته شود، باید خصوصیات ساده و مسرت بخش آن تغییر شکل میداد. وانیل افراد خاص باید بوی چوبی تر، کثیف تر( از وجه حیوانی)، مست کننده تر و بدون شیرینی بدهد. بسیاری منبع این بو را نوشیدنی الکلی ویسکی وانیلی Barbon Vanilla absolute می دانند.

Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo perfume review - بررسی عطر پریس مونت کارلو  Vanille de Tahiti
هنگامی که پریس مونته کارلو عرضه شدن عطر وانیلی اش با وانیل کشور تاهیتی (وانیل سبک تر و مورد پسند) را برای یک تغییر اعلام کرد، من صبر کردم تا این فرصت به دست آید و عطر وانیل دی تاهیتی را به دست آورم. گیان لوکا پریس خودش این عطر را خلق کرده است و روی وجه گلدار وانیل تاهیتی به همراه گل های گرمسیری با بوی تند- گل درخت کانانگا یلانگ یلانگ و گل درخت چامباک – تاکید می کند. اگر نمیدانید این گل ها در طبیعت چه بویی می دهند، به آسانی می توانید ایده را از عطر هایی مثل ، یلانگ نوزی بی از، پریس مونت کارلو بگیرید. بویی تند و مست کننده ای دارد.

Vanille de Tahiti Perris Monte Carlo for women and men - بررسی عطر پریس مونت کارلو  Vanille de Tahiti

کارلو وانیل دی تاهیتی ، رایحه ای سبک و دلپذیر از وانیل نواحی گرمسیری است که در آن گل ها نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. اگر شما یلانگ یلانگ را دوست دارید، می توانید بوی مست کننده با شیطنتی لذیذ در این رایحه را به عنوان نشانی اختصاصی حس کنید! در همین هنگام بوی یکپارچه ترکیب شده با ترشی وانیل، حس وانیل را قوی تر می کند. شما از عطر هوس انگیز نور افتاب پرتقالی یلانگ یلانگ روی دستمال گردن خود بیشتر لذت خواهید برد. همچنین این عطر روی پارچه نسبت به پوست بوی خالصتری می دهد.

الموندو
معرفی عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا 2020

مترجم: زهرا حکیم

Gucci Guilty Intense Eau De Toilette For Men - بررسی عطر پریس مونت کارلو  Vanille de Tahiti

کالکشن عطرهای مردانه الموندو

عطر سرد مردانه - مشاهده و خرید اینترنتی عطر و ادکلن خنک مردانه با بهترین قیمت و ارسال رایگان در فروشگاه الموندو کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن

مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *