دانستنی های عطر

عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

Vanille Insensee Atelier Cologne for women and men

اگر تاکنون عطر  آتلیه کلن وانیل اینسنسی را در یک فروشگاه بزرگ تحویل گرفته اید و آن را یک وانیل خسته کننده ، ساده و سبک وزن می دانید که کمی بیشتر برای گفتن دارد ، من از شما می خواهم که دوباره بو کنید! من یک بار آن شخص بودم. با چشم انداز کاملاً ساده و ناخوشایند ، دیگر هرگز واقعاً از این بابت اذیت نشدم. تا اینکه ، یک روز ، دقیقاً همان نوع عطر و بوی دلخواه من بود – یک شیرین کننده یک بعدی و بدون آلایشی ، مناسب لباسهای تابستانی.

چند ساعت می گذرد و سیلیکی که می گیرم من را مطمئن می کند که بطری را اشتباه پاشیدم. غنی است (مانند انبوه) ، خزه ای (مانند خزه بلوط) و پیچیده (مانند چند لایه). چه اتفاقی افتاده بود؟ من اشتباه می کنم – یادداشت وانیل نرم ، خشک و نه چندان شیرین هنوز قابل تشخیص است ، اما این بار از پشت تخت نت های چوبی به بیرون نگاه می کند ، گویی که وانیل در مهتاب یک جنگل جادویی غوطه ور شده است ، درخشش کم نور و کم رنگ در پالت ، لکه های قهوه ای ، بنفش و سبز تیره را لکه دار می کند.

Vanille Insensee Atelier Cologne for women and men 4 - عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

Vanille Insensee Atelier Cologne for women and men

این لحظه ای بود که من این ترکیب هوشمندانه و غیرمنتظره را از عطر ساز رالف شوئیگر “گرفتم”. بسیاری از انگلیسی زبانان تصور می کنند این رایحه عود بخور وانیل است ، اما صفت فرانسوی عنوان آن به معنای احمقانه / مجنون / دیوانه است. آنچه در مورد عطر  آتلیه کلن وانیل اینسنسی قابل توجه است این است که یک مینیمالیسم کاذب را نقاب می زند و سپس با گذشت زمان ، چیزی بسیار داستان تر ، شدید و پرنعمت را ارائه می دهد ، در حالی که امضای دیافراگم و احیا کننده  آتلیه کلون را به خاطر می آورد.

Vanille Insensee Atelier Cologne for women and men 3 - عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

با نگاهی به گذشته ، روایت عطر  آتلیه کلن وانیل اینسنسی یک راز یا یک حیله و تزویر را به خود جلب می کند – شما باید مایل باشید برای شناختن و درک رایحه قبل از رونمایی از زمان اختصاص دهید. رنگ های آن مانند شخصیت خجالتی ، به مطالعه صمیمی و شکوفایی آن نیاز دارد. یکی دو ساعت طول می کشد تا پایه وتیور ، خزه بلوط ، کهربا و بلوط از بین برود. هنگامی که این اثر ایجاد می شود ، این اثر مانند یک بالشت جنگلی مرطوب برای وانیل منتول شده ، جو دوسر و نرم است ، که چیزی لوکس و همچنین مفهوم پوستی گرم را ایجاد می کند که با لطافت لرزش می یابد.

Vanille Insensee Atelier Cologne for women and men 2 - عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی

عطر ادکلن آتلیه کلون وانیل اینسنسی | Atelier Cologne Vanille Insensee

آنچه به عنوان فریبنده پیش پا افتاده آغاز می شود ، به مجموعه ای از تقابل های دوتایی (هماهنگ) تبدیل می شود: گرم و سرد سبک و غنی؛ خشن و صاف بالا و پایین؛ شیرین و خوش طعم ؛ متراکم و گسترده …..

الموندو
استفاده از مریم گلی در عطرسازی

 اگر عاشق وانیل هستید ، دوباره بو کنید! و اگر اینگونه نباشید ، ممکن است غافلگیر شوید.

محصول سال ۲۰۱۱ می باشد و در گروه بویایی رایحه های چوبی که عطرهای بسیار جذابی را در خود جای داده است، قرار دارد. سبک بویی این عطر گرم می باشد از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به گشنیز ، لیمو ترش سبز، انبه ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، یاس، کهربا، وانیل ، درخت بلوط اشاره کرد.

 

برند آتلیه کلن
طبع گرم
سال عرضه ۲۰۱۱
گروه بویایی رایحه های چوبی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای آقایان و بانوان
اسانس اولیه گشنیز ، لیمو ترش سبز، انبه
اسانس میانی خزه درخت بلوط ، خس خس ، یاس
اسانس پایه کهربا، وانیل ، درخت بلوط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *