دانستنی های عطر

عطر مردانه ورساچه اروس

عطر ورساچه اروس
Eros Parfum Versace for men
توسط الموندو

ورساچه تصمیم گرفته است با ارائه جدیدترین نسخه از عطر مردانه محبوب، خط اروس را گسترش دهد، ادو تویلت ورساچه اروس، در سال ۲۰۱۲ عرضه شد. اروس فلیم محصول ۲۰۱۸; و اروس ادو پرفیوم در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. ورساچه اکنون یک عطر منتشر خواهد کرد!

خط اروس عمیقاً با اساطیر یونانی مرتبط و الهام گرفته شده است. این عطر از نام خدای عشق یونانی و پسر الهه آفرودیت – اروس – نامگذاری شده است. الهام از یونان باستان از زمانی که جیانی ورساچه امپراتوری مد خود را بالا برد و الهه مدوسا را به عنوان نماد برند انتخاب کرد تا محصولات متعددی از خانه را تزیین کند، از جمله عطر جدید عطر مردانه اروس ادامه داشته است.

من عطر جدیدم، اروس را برای مردی طراحی کردم که هم قهرمان و هم پرشور است، مثل خدای یونانی. همانطور که اعلام شد: “رایحه ای که مستقیماً در قلب شما تأثیر می گذارد و حاوی پیام مهمی در مورد وقار و قدرت تنوع است. ورساچه اروس اکنون همان عطر است.”

Versace Eros Parfum 2 - عطر مردانه ورساچه اروس

این ترکیب به نفع نت های معطر و فوجر است که روی پایه ای گرم و کهربایی قرار گرفته اند. این دهانه ترکیبی از نعناع تازه و لیمو سورنتو را ارائه می دهد و به دنبال آن سیب سبز ترد و شمعدانی در قلب وجود دارد. پایه، جلوه راحتی دانه های تونکا بالزامیک و کهربا را فراهم می کند.

Versace Eros Parfum 1 - عطر مردانه ورساچه اروس

نت آغازین: نعناع، لیمو سورنتو
نت میانی: سیب سبز، شمعدانی
رایحه پایه: دانه تونکا، عنبر

الموندو
عطر والنتینو بورن اين روما كورل فنتسي

بطری معروف همان بطری باقی می ماند: ساخته شده در شیشه فیروزه ای با سر پررنگ و مجسمه سازی شده مدوسا در مرکز قمقمه. این رایحه به صورت یک عطر ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۳۹ دلار موجود است. (میسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *