دانستنی های عطر

عطر ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن

در مارس ۲۰۲۱ ، ویکتور و رولف جدیدترین نسخه محدود عطر  ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن  را ارائه می دهند که مجموعه معروف فلاور بمب را با یک رنگ مرجانی زیبا برای پرچم و یک ترکیب گل زنانه تازه می کند.

عطر زنانه ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن

این عطر و بوی زیبا برای خانمها ، فانتزی ترین گل و گیاهان ، چرخش ده ها گاو ، صدها گل یاسمن سامباک ، هزاران گل فریزیا و میلیون ها گلبرگ گل رز است. یک مهمانی باغی در یک بطری ، دسته گل سرسبز توسط پاچولی و وانیل برای یک لنگر انداخته شده است. عطر زنانه مجلل و مست کننده ای است. این خانه در یک بطری صورتی مرجانی با نسخه محدود ارائه می شود ، ادای احترامی پر زرق و برق به قدرت تحول آراستگی زیبایی ، مثبت بودن و روحیه خلاقیت.

Flowerbomb Pearly Coral Pink Limited Edition ViktorRolf for women 2 - عطر ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن

Viktor & Rolf Flowerbomb Pearly Coral Pink Edition Limited

ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن نسخه محدود ۲۰۲۱

نت های برتر: گل ارکیده ، فریزیا، گلبرگهای گل رز

نت های میانی: یاسمن سامباک

نت های پایه: پاچولی ، وانیل

Flowerbomb Pearly Coral Pink Limited Edition ViktorRolf for women 3 - عطر ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن

Viktor & Rolf Flowerbomb Pearly Coral Pink Edition Limited

عطر محدود ویکتور اند رالف فلاوربمب پرل پینک لیمیتد ادیشن به صورت ادو پرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۱۲۰ دلار از طریق Macys.com در دسترس است.

الموندو
فلفل، عطر شخصیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *