دانستنی های عطر

عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم ۲۰۲۰

عطر جدید مردانه مروینس کاموتو ترا اکستریم ۲۰۲۰

علاوه بر جدیدترین عطر زنانه بریلیانت که اخیراً در بازارهای کشور عرضه شده ، یکی از مارک های سبک زندگی آمریکایی ، وینس کاموتو ، اواخر آگوست سال ۲۰۲۰ عطر جدیدی را برای آقایان ارائه داد که دارای رایحه ی رام مست کننده و اعتیاد آور، که دوز خوبی از اغوا را فراهم می کند. یک عطر کاملا شرقی-فوژرای، که  برای مردی ساخته شده، که در هر کاری که می کند و می پوشد خواستار تعالی و عملکرد است. رایحه وی نیز از این قاعده مستثنی نیست. عطر ترا اکستریم تجربه شدیدتری را در کنار عطر ترا، اصلی از سال ۲۰۱۷ ارائه می دهد.

Vince Camuto Terra Extreme 1 - عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

مرد ترا اکستریم یک معما است. او می تواند با جذابیت سرکش ، سایه ۵ ساعته سکسی و اشتیاق سیری ناپذیر خود به ماجراجویی ، شما را مجذوب خود کند. او اعتماد به نفس خوبی را ساطع می کند ، و هر زمان که وارد اتاق می شود توجه همه را تحت فرمان خود قرار می دهد. این مرد بی باک ، شدت زندگی برای او بی نظیر است. دائماً در جستجوی افراط و تفریط ، می توان او را در حال گشت و گذار ، دوچرخه سواری در مسیرهای کوهستانی یا مسافرت به مقصد دور دید. امکانات او بی حد و حصر است و عطری که استفاده می کند، نیز بسیار محدود است. رایحه گرم و غنی به همان اندازه اعتیاد آور است و مغناطیسی – باعث می شود اطرافیان مرد ترا اکستریم بیشتر بخواهند.

Terra Extreme Vince Camuto for men 2 - عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020
این عطر با الهام از اصل عطر ترا ، آن را با شدت غنی و فرمولی ماندگار و بالاتر از سطح انتظار ، به سطح بعدی می رساند. رایحه مست کننده دانه های شیرین تونکا تقویت می شود – باعث افزایش رایحه وانیل خامه ای می شود ، در حالی که افزودن غیرمنتظره یک ماده انحصاری رم قهوه ای کهنه ، این رایحه جسورانه را نه تنها به دنبال بلکه فوق العاده می کند. با تغییر مسیر از یک ادو تویلت سنتی ، ادو پرفیوم قول خود را در مورد انتقال بی وقفه از روز به شب می دهد – ایده آل برای مرد سازش ناپذیر. “- همانطور که توسط مارک توضیح داده شده است.

الموندو
معرفی عطر دی کی ان وای وومن فال لیمیتد ادیشن

Terra Extreme Vince Camuto for men - عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020این ترکیب با کوکتل مرکبات (ترنج ، گریپ فروت و پرتقال ماندارین) همراه با ترکیب دارچین تند ، شیرین و اعتیاد آور ، روشن و زنده شروع می شود و نت میانی، ترکیبی از گل شمعدانی ، شکوفه پرتقال و رام (نوشیدنی). پایه باعث جمع شدن خامه ای ، آرام و گرم چوب صندل ، دانه های تونکا ، وانیل ، بنزوئین و آمبروکس می شود.

Terra Extreme Vince Camuto for men 100ml - عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

عطر ادکلن وینس کاموتو ترا اکستریم ۲۰۲۰

VINCE CAMUTO TERRA EXTREME

نت بالا: ترنج سیسیلی ، گریپ فروت ، ماندارین ، دارچین
نت میانی: شمعدانی ، گل نارنجی ، رام (نوشیدنی)
نت پایه: چوب صندل ، دانه تونکا ، وانیل ، بنزوئین ، امبروکسان

VINCE CAMUTO Terra Extreme - عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

“بطری عطر وینس کاموتو ترا اکستریم، از چرم قهوه ای تیره طراحی شده است. با توجه به سبک و قدرت ، مرکز بطری دارای مدال Crest با امضای وینس کاموتو با رنگ طلای است. ریشه در میراث عمیق خانواده با تعهد به نوآوری دارد و عالی ، عطر وینس کاموتو ترا اکستریم، برای مردی با اشتهای قوی برای زندگی ایجاد شده است. “

وینس کاموتو ترا اکستریم، به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۹۰ دلار در Macy’s ، ۹۸.۷۷ دلار در Dillard’s و از طریق وب سایت رسمی Vince Camuto نیز در دسترس است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *