دانستنی های عطر

معرفی عطر ویرجیل سیلوین دلاکورت

عطر ادکلن زنانه و مردانه ویرجیل سیلوین دلاکورت

در عطرسازی های مدرن یافتن عطری که شبیه هیچ چیز دیگری نباشد آسان نیست. هنگامی که هر عطر موفقی توسط چندین مارک تجزیه و تحلیل و سپس تکرار می شود ، هنگامی که هزاران محصول جدید هر سال منتشر می شوند ، عطرهای بی نظیر در میان آنها مانند سوزن در انبار کاه است. (خوب ، بیایید بگوییم ، منحصر به فرد و جالب است.) عطرهایی که می توانیم به آنها بگوییم: “هیچ چیز قابل مقایسه با آن نیست ، و یافتن جایی برای آنها در نقشه عطر آسان نیست.” یک نمونه خوب از عطرهای منحصر به فرد ، یک مثال خوب از عطرهای منحصر به فرد ، ویرجیل سیلوین دلاکورت است. از مجموعه وانیل مارک. بیش از یک سال سعی کردم آن را درک کنم و در اوقات فراغت آن را بپوشم. از مجموعه وانیل این برند است. من سعی کردم بیش از یک سال آن را درک کنم و در اوقات فراغت آن را استفاده کنم.

Virgile Sylvaine Delacourte for women and men 3 - معرفی عطر ویرجیل سیلوین دلاکورت

ویرجیل سیلوین دلاکورت

این عطر به ویرژیل ، شاعر افسانه ای روم باستان (۷۰ – ۱۹ قبل از میلاد) که شعر او به الگویی از شعر باستان تبدیل شده است ، اختصاص دارد – دانش آموزان مدرسه ای از امپراتوری روم تا جمهوری ایتالیا بیش از ۲۰ قرن است که در حال مطالعه آیات وی در مدارس هستند. دانته در “کمدی الهی” ویرجیل را راهنمای زندگی پس از مرگ خود قرار داد. بسیاری از هنرمندان از سوژه های ویرژیل در نقاشی های خود استفاده می کردند.

الموندو
عطر ادکلن ژان پل گوتیر لا بِلِه لِ پارفوم 2021

سیلوین دلاکورت: “ویرجیل ، شاعر خرد ، اختیار و صفا ، اغلب تاجی از برگها را در موهای خود می بست. من می خواستم با تصور ترکیبی جدید از وانیل با رایحه های معطر که می تواند حس ها را آرام کند ، به او ادای احترام کنم. شما احساس نشاط می کنید. از نت های بالایی که بلافاصله شما را منتقل می کنند ، نشاطی کاملاً در تضاد با وانیل نرم و لطیف است “.

Virgile Sylvaine Delacourte for women and men 2 - معرفی عطر ویرجیل سیلوین دلاکورت

ویرجیل سیلوین دلاکورت

Virgile Sylvaine Delacourte for women and men

بیایید به یاد بیاوریم ، وانیل در واقع چیست و وانیلین معمولاً با چه ترکیب می شود … معمولاً با مشک و عنبر ، با عنبیه ، بنفشه و نت های پودری ، با سرو ، چوب صندل و سایر مواد چوبی ، با انواع گل ها و ادویه ها – سعی کنید برای تأکید بر نت های چوبی و پودری با شیرینی آن. شیرینی وانیل با لاکتون ، نت های گورمند (کارامل ، شکلات ، آب نبات پنبه ای ، پرالین) و نت های بالزامیک (لوبیای تونکا ، استیراکس ، بنزوئین) افزایش می یابد. دلاکورت به طور عمدی وانیل را مجبور به برخورد با گیاهان معطر سبز در گیاه ویرجیل سیلوین دلاکورت می کند ، دقیقاً همانطور که ​​ژاک گرلن در شالیمار گرلین خود با وانیل با مرکبات تازه برخورد کرد. و این برخورد نتیجه ای درخشان ، بسیار غیرمعمول و منحصر به فرد می دهد. ارتباط با ویرژیل شاعر به شرح زیر است: ویرجیل – “Bucolics” – چوپانی – گیاهان معطر. بله ، وانیل برای ویرجیل شناخته شده نبود – در اینجا یک اثر روحانی به همراه می آورد.

الموندو
عطر زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی 2021

شروع پرتحرک ویرجیل دارای یک فلفل صورتی تند با نت های مرکبات کلاسیک فرانسوی است که به معنای واقعی کلمه از انطباق خارج می شوند. سپس درخشش نقره ای نقره ای مریم گلی و انار سبز مخروطی برگ سوزنی کاج با علامت رزین و آویشن رزینین می آید. سرانجام ، پس از مرکبات و تکمیل سازگاری این همه سبز رنگین ، شمعدانی و بنفشه وارد می شوند که در اینجا ، بین سبزیجات رزین و شیرینی چوبی ، به نظر می رسد یک زوج آفتابی ، زرد روشن و مثبت هستند.

Virgile Sylvaine Delacourte for women and men 4 - معرفی عطر ویرجیل سیلوین دلاکورت

شمعدانی قلب گلدار ویرجیل است و شخصیت متعالی رایحه را تعریف می کند – علاوه بر این ، شمعدانی در اینجا به عنوان واسطه کار می کند ، عناصر مختلف را به هم پیوند می دهد ، واسطه ای بین گیاهان مرکبات و وانیل است. محیط دیگر آویشن است که به گیاهان معطر با جنبه فنلی- چرمی وانیل و خزه بلوط می پیوندد ، اما در این ترکیب کاملاً آرام است. وانیل به عنوان یک لایه شفاف و نرم وارد می شود ، به طور نامحسوس از ترکیب کلی به داخل یک حجاب شرقی جدا می شود ، بالای بقیه نت ها پرواز می کند و به تدریج یک شخصیت چوبی بالزامیک با سبک ترین رنگ چرم پیدا می کند.

گاهی اوقات از تعریف “وجیل فوگر” در توصیف این عطر استفاده می شود ، اما اگر مکانیکی بیش از حد وانیل را به مقداری ماده معطر مردانه اضافه کنید ، ویرجیل سیلوین دلاکورته به دست نخواهید آمد. علاوه بر این ، در میان رایحه های پرطرفدار ، بسیاری از فجرهای کلاسیک با سیلوی وانیلی مشخص وجود دارد – به عنوان مثال ، کانو رویال دانا یا کوتی امراود. آنها همچنین فاقد این تابش آفتاب و هوای مهارکننده جنگل های مخروطی هستند ، فاگرهای کلاسیک معمولی تر هستند و نه با احترام.

Virgile Sylvaine Delacourte for women and men 2 1 - معرفی عطر ویرجیل سیلوین دلاکورت

ویرجیل سیلوین دلاکورت

خواه عاشق وانیل و گیاهان معطر باشید یا نه ، من می خواهم شما را تشویق کنم که ویرجیل سیلوین دلاکورت را امتحان کنید ، فقط اگر زمینه تخصص خود را گسترش دهید. در سال های اخیر رایحه های منحصر به فرد کمیاب هستند. عطرهای سیلوین دلاکورت با بطری های ۷.۵ ، ۳۰ و ۱۰۰ میلی لیتری به قیمت ۲۰ ، ۶۵ و ۱۳۵ یورو در وب سایت رسمی موجود است.

الموندو
عطر جدید آرشميد اونيريكو

عطر ادکلن زنانه و مردانه ویرجیل سیلوین دلاکورت

نت های بالا: ترنج ، ماندارین ، رزماری ، فلفل صورتی ؛

نت های میانی: مریم گلی ، گل رز ، شمعدانی ؛

نت های پایه: آویشن ، چرم ، سرو ، وانیل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *