دانستنی های عطر

عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی ۲۰۲۰

عطر جدید جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی ۲۰۲۰

مجموعه محبوب ویوا لا جویسی توسط برند جوسی کوتور، یک بار دیگر با طعم میوه و گل ، این بار با تمرکز بر شامپاین های گازدار و آردهای ماندارین گازدار ، جلوه ای حباب انگیز به گلها و گلهای گیاهان اعطا کرد. بطری کاملاً شناخته شده و جذاب این خط با حبابهای صورتی در پایین و یک روبان صورتی‌رنگی است که به شکل پاپیون دور گردن بطری گره خورده است. روی این پاپیون یک سنجاق‌قفلی طلایی خودنمایی می‌کند. علامت جویسی که به‌اختصار با حرف J به این سنجاق آویخته شده است، زیبایی ویوا لا جویسی را دوچندان می‌کند. روی شیشه، طرح سلطنتی و تجملاتی جویسی کوتور با رنگ طلایی کار شده و جلوه‌ی ویژه‌ای را به ترکیب کلی آن بخشیده است. در بطری با رنگ روشن و شکل هندسی‌اش، به‌خوبی تزیین این بطری را تکمیل می‌کند. نام Couture هم با یک زنجیر طلایی به پاپیون صورتی آویخته شده است. مایع طلایی‌رنگ درون بطری، از روی شیشه‌ی شفاف آن به‌خوبی دیده می‌شود.، به دنبال آن سبک قابل تشخیص خط. جسور ، کیتچی ، در عین حال بسیار دخترانه و دوست داشتنی.

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women 1 - عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی 2020

جوسی کوتور، موارد زیر را در مورد الهام از جدیدترین ساخته به اشتراک گذاشت. “هر شب را ، شبی به یاد ماندنی بسازید. عطر زنانه ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی، باعث آرزوی شامپاین صورتی و رویاهای پر زرق و برق می شود ، همه با یک زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی. مهمانی شما برای یکی از آنها به عنوان یادداشت های خوشبو از توت های صورتی آغاز شده است. گل یاس و شیرین باعث می شوند که چیزهایی حباب انگیز باشند. زمان آن است که توپ دیسکو را بشکنید و چوب پنبه ها را بیرون بیاورید – هیچ حبابی نمی ترکد. این رایحه مد روز رایج است! این مهمانی به چه چیزی احتیاج دارد؟

الموندو
هوها- روشی جدید برای کشف عطرهای کوچک و مستقل

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women 5 - عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی 2020

 ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

ترکیب عطر زنانه ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی، دارای اثر درخشان شامپاین توت صورتی ، پرتقال ماندارین گازدار و پرتقال خونی در نت آغازی است و به دنبال آن ترکیبی از گاردنیای خامه ای و اعتیاد آور و ارکیده وانیل ، با پرالین ها شیرین شده و در عنبرهای طلایی و جنگل های خامه ای پیچیده می شود رایحه ای غیر قابل مقاومت که ارزش تجلیل دارد.

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women 4 - عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی 2020

عطر زنانه ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی نسخه ۲۰۲۰
JUICY COUTURE VIVA LA JUICY LE BUBBLY 2020

  • نت آغازی: شامپاین از توت صورتی توت ، پرتقال خون ، فریزیای صورتی و ماندارین گازدار الهام گرفته است
  • نت های میانی: گاردنیا ، یاسمن و ارکیده وانیل
  • نکات اساسی: کهربا طلایی ، پرالین ، چوب خامه ای

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women 2 - عطر جدید جوسی کوتور ، ویوا لا جویسی له بابلی 2020

عطر زنانه ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی، به صورت ادکلن ۳۰ میلی لیتر ، ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتر و همچنین اسپری مسافرتی ۱۰ میلی لیتر ادوپرفیوم از طریق وب سایت رسمی Juicy Couture Beauty در دسترس است

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *