دانستنی های عطر

عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

صادقانه بگویم که من معمولاً از کنار قفسه جوسی کوچر ر فروشگاه ها می گذرم ، حتی در صورت وجود موارد جدید ، زیرا کیفیت و ساخت به طور معمول بسیار پایین است. خوشحالم که این بار متوقف شدم – عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی له بابلی یک ناک اوت است!

ویوا لا جویسی اصل یک خوراک میوه ای کلاسیک است که دیگر چیزی برای گفتن باقی نمی ماند زیرا بوی همه چیزهای موجود در بازار را دارد. شما می توانید همان کارامل گل را در هر مارک و هر قیمت مشاهده کنید ، با تفاوت های حاشیه ای بین آنها. درعطر ویوا لا جویسی له بابلی ، اجرای کوکتل نارنجی شامپاین و گازدار شامپاین قابل توجه است ، خواه با زمینه های تجاری و تجاری روبرو شویم ، بلکه دارای یک ضربه جذاب طبیعت گرایی و چند حسی است که ترکیبات آنتونیو الساندریا را تعریف می کند اما از طریق جرم تقطیر می شود سلیقه و انتظارات بازار

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women1 - عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

کمپین تبلیغاتی ویوا لا جویسی له بابلی.

به زودی پس از اینکه عطر ادویه جات ترشی جات عادی شد ، با برجسته کردن آردهای دسر و غذاهای لذیذ خوراکی ، افزودن منطقی نت های مربوط به نوشیدنی ها از طاقچه ای به جریان اصلی کاهش یافت ، و طراوت ، بافت و بلوغ بیشتری را نسبت به غذاهای مجذوب شیرین نشان می دهد. در اوایل نت هایی مانند آبسنت و کنیاک در له آرتیسان پارفومر فو دی ابسینس و کل خط فراپین تیتر می شد ، و سپس به عنوان یک جسارت آب نارنگی سانگوین ، نت جین در جونیپر اسلینگ ، توسط بای کیلیان ودکا آن د راکس و توضیحات تلخ زبان کیلیان در باراندا ، روند تقاضای مصرف کننده برای بوی تجربه محور در کنار قدرت فروش بوی های فوری قابل تشخیص از روزمره به عنوان نوعی تعجب آور و- حفظ شده است. لذت ریشه در راحتی و دلتنگی دارد.

الموندو
عطر ادکلن جدید آریزونا بلوم از برند فلورا استریت

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women2 - عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلیعطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women

در ژانر فرعی شامپاین ، عطر و ادکلن برند اتات لیبره د اورنج سه بار تلاش کرده است ، ابتدا با ورای بلوند ، سپس عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج بندلیریوس ، و سپس عطر ادکلن اتات لیبره د اورنج جوزفین بیکر، همگی از نظر حباب و درخشش آلرژیک ارائه می دهند . در مقایسه با ویوا لا جویسی له بابلی ، یک قرابت نزدیکتر را می توان در عطر له لیکویید ایمجینر دام رزا ، رایحه ای میوه ای تارت و آفتاب پز یافت که با پس از گل پاستو و شراب سفید ، هم به معنای طعم و مزه آنها ، هم صدا می شود.

همان مشت گازدار شامپاین های ذکر شده را برداشته ، جنبه کاملاً صاف ” عطر ادکلن بوند شماره ۹ نویتس د نوه را اضافه کرده و در یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید و از خاصیت ویوا لا جویسی له بابلی برخوردار هستید. این عطر بسیار شبیه میموزا (نوشیدنی) است که با عطر و طعم و کره روغنی می شود ، قبل از اینکه به یک مرکب از کهربا ، توت و پرتقال خون بریزد ، در میان گریپ فروت جرقه ای و یاسمن موز در راه است. با این قیمت ، درام زیادی را برای پول خود دریافت می کنید ، با افتتاحیه ، به یاد ماندنی ترین و هیجان انگیزترین بخش از ترکیب است. شامپاین هرگز بوی شیرین تری نداشته است.

Viva La Juicy Le Bubbly Juicy Couture for women 4 - عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

عطر زنانه ادکلن زنانه جویسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی نسخه ۲۰۲۰
JUICY COUTURE VIVA LA JUICY LE BUBBLY 2020

  • نت آغازی: شامپاین از توت صورتی توت ، پرتقال خون ، فریزیای صورتی و ماندارین گازدار الهام گرفته است
  • نت های میانی: گاردنیا ، یاسمن و ارکیده وانیل
  • نکات اساسی: کهربا طلایی ، پرالین ، چوب خامه ای
الموندو
نت های رز عاشقانه در عطرسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *