دانستنی های عطر

عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون

خط عطر بسیار محبوب و چشم نواز جویسی ویوا لا از جوسی کوتور نسخه جدیدی از میوه ها و گل های آبدار را ارائه می دهد. نماد صورتی پررنگ عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون با یک کمان صورتی و آویز تزئین شده است و جلوه جدیدی از زرق و برق جویس کوتور را ارائه می دهد. اولین عطر ویوا لا جویسی که این خط را آغاز کرد در سال ۲۰۰۸ عرضه شد و به دنبال آن طرفداران زیادی برای این مجموعه وجود داشت.

Viva La Juicy Neon Juicy Couture for women 3 - عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون

“اجازه دهید اسراف با یک انفجار نئون صورتی و بیش از حد بالا زنده شود. پرتوهای عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون، پررنگ و روشن است. زنبور ملکه گونه جویسی کوتور هرگز در تاریکی نیست. او با یک نئون پاپ صورتی راه را روشن می کند. او وارد دنیای فانتزی می شود که آرزویش را داشته و با دوستان خود در ویوا جویسی لند گرد هم می آیند. این عطر درخشان و مدرن ، این عطر درخشان گلدار ، میوه ای و چوبی ، گلهای پر رنگ را با گلبرگهای براق و میوه های درخشان که اتاق را روشن می کند ، به ارمغان می آورد. ، این عطر با گریپ فروت صورتی تند در بالای قلب شکوفه پرتقال که منجر به رنگ گرم تونکا می شود ، باز می شود. همه چیز را درجه یک صورتی کنید. زرق و برق را در بهشتی درخشان روز که نئون می شود ، افزایش دهید. صورتی داغ جذاب تر می شود راه را برای درخشندگی درخشان خود روشن کنید.

Viva La Juicy Neon Juicy Couture for women 1 - عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون

Viva La Juicy Neon Juicy Couture for women

 عطر زنانه جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون

JUICY COUTURE VIVA LA JUICY NEON EAU DE PARFUM

نت ها: گریپ فروت صورتی ، شکوفه پرتقال ، دانه های تونکا ، چوب های خامه ای

الموندو
عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو
برند جویسی کوتور
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی گلی میوه ای
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه گریپ فروت
اسانس میانی شکوفه پرتقال
اسانس پایه دانه تونکا ، روایح چوبی

عطر جویسی کوتور ویوا لا جویسی نئون به صورت اسپری عطر ۱۰۰ میلی لیتری (۹۹ دلار در میسی) و به عنوان اسپری مسافرتی ۱۰ میلی لیتری ادو پرفیوم ، از آگوست ۲۰۲۱ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *