دانستنی های عطر

عطر زنانه عمان لاکچری وانی

عمان لاکچری وانی ، عطری جدید در اسپری مخصوص سفر

Wani Omanluxury for women

ژوئن ۲۰۲۱ تاریخ رسمی راه اندازی عطر وانی ، جدیدترین افزودنی مجموعه عطر توسط اومان لاکچری است. برای اولین بار ، این خانه عطر با همکاری طراح مد ، آرایشگر و وبلاگ نویس راوان آلمارجیبی ، عطر اسپری سفر را راه اندازی می کند. مفهوم رایحه جدید عناصر مختلفی از طبیعت ، مد و هنر را که از طریق یک قاب فلزی طلایی سفارش داده شده را ارائه می دهد. یک شی منحصر به فرد که با جزئیات لباس ظریف غنی شده است.

Wani Omanluxury for women 3 - عطر زنانه عمان لاکچری وانی

Wani Omanluxury for women

عطر زنانه وانی عطر عنبر با شکوهی است ، که توسط عطرساز فرانسوی آلینور ماسنت ساخته شده و بر اساس خلق یک شخصیت منحصر به فرد گلی و ترکیب آن با لمس عجیب و غریب نت های عنبر گرم است. رایحه ای درخشان و مجلل با نت طلایی که مانند آفتاب بر روی پوست می درخشد.

Wani Omanluxury for women 4 - عطر زنانه عمان لاکچری وانی

Wani Omanluxury for women

این عطر نتهای کمی تیز گلی را تداعی می کند ، ابتدا با یک دهانه تازه شروع می شود و پس از آن دسته ای از نت های گل شروع می شود. این پایه ترکیبی از بافت و اسانس غنی با نت های اصلی مانند عنبر ، مشک ، چرم ، عود و چوب صندل است. مواتاسیم الحینای عطرساز داخلی اومان لاکچری نیز با افزودن جلوه ای منحصر به فرد ، مجلل و پیشرفته به ترکیب ، در ایجاد رایحه جدید همکاری کرد.

Wani Omanluxury for women 2 - عطر زنانه عمان لاکچری وانی

Wani Omanluxury for women

این محصول در ۵ قطعه ویال ۱۰ میلی لیتری به همراه کیف فلزی ارائه شده است که به شما این امکان را می دهد که هر کجا بروید عطر خود را با خود ببرید.

الموندو
معرفی عطر ادکلن دیویدوف کول واتر اینتنس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *