دانستنی های عطر

عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک

عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک

Wanted Girl Tonic Azzaro for women

وانتد گرل تونیک همیشه ظرافت شیک معمولی را از خود بروز می دهد. اما معنای وانتد تونیک چیست؟ این بدان معنی است که قوانین را زیر پا می گذارید ، هرگز مجبور نیستید بین ورزش ، سالن بدن سازی و زندگی زرق و برق یکی را انتخاب کنید. وانتد گرل تونیک قوانین بازی را دوباره تعریف می کند مانند سلاحی از اغوا با رایحه ای تازه و اعتیاد آور.

” وانتد گرل تونیک سرشار از انرژی نشاط آور است. او با درخشش و جذابیت و شادی بی حد و حصر خود ، هر روز با خودانگیختگی خلع سلاح ، چالش های جدیدی را در پیش می گیرد. او دارای روحیه آزاد و دارای ظرافت ذاتی است. عطر و بوی او: فوق العاده انرژی بخش است که نمای کاملی از جنبه جدید زیبایی بی نظیر او را نشان می دهد.

Wanted Girl Tonic Azzaro for women 3 - عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک

Wanted Girl Tonic Azzaro for women

عطر زنانه وانتد تونیک گرل علاوه بر رایحه زنجبیل ، رایحه میوه ای کیوی ، به دنبال آن گل های داتورا و توت های آکای را شءدر قلب ایجاد می کند ، و با بامبو گیاهی چوبی ، و همچنین تونکا بادام ، بالزامیک به پایان می رسد. این عطر به عنوان یک کوکتل تازه و فوق العاده پر انرژی از نت ها اعلام می شود ، که بر جذابیت یک زن تأکید می کند و لذت بی پایان را به شما می دهد.

Wanted Girl Tonic Azzaro for women 2 - عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک

عطر زنانه آزارو وانتد گرل تونیک
Wanted Girl Tonic Azzaro for women

محصول سال ۲۰۲۰ میلادی بوده و و در دسته عطر های گلی میوه ای قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به زنجبیل ، کیوی ، گل تاتوره، دانه تونکا ، چوب خیزران اشاره کرد.

الموندو
عطر زنانه لیلاگانزا 1907
برند آزارو
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی گلی میوه ای
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه زنجبیل ، کیوی
اسانس میانی گل تاتوره
اسانس پایه دانه تونکا ، چوب خیزران

چهره های تبلیغاتی این کمپین جورجیا فاولر و نیکولاچ دانیلسن هستند. وانتد تونیک و وانتد گرل تونیک از مارس ۲۰۲۰ به صورت ۵۰ml و ۱۰۰ml ادوتویلت در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *