دانستنی های عطر

عطر مردانه آزارو وانتد تونیک

آزارو نسخه های تونیک از مجموعه وانتد خود را راه اندازی می کند. نت زنجبیل تند و تیز در هردو نسخه جدید به نمایش گذاشته شده است. که یکی از اصلی ترین ترکیبات اولین ساخته های وانتد ، عطر مردانه وانتد از سال ۲۰۱۶ ، و وانتد زنانه ۲۰۱۹ است .

عطر مردانه آزارو وانتد تونیک

Wanted Tonic Azzaro for men

“وانتد تونیک من همیشه ظرافت شیکی را به تصویر می کشد. اما معنای وانتد تونیک چیست؟ این بدان معنی است که قوانین را زیر پا می گذارید و هرگز مجبور نیستید بین ورزش ، سالن بدنسازی و زندگی پر زرق و برق یکی را انتخاب کنید. در حالی که کفش ورزشی خود را به عنوان یک کفش جدید تثبیت می کند ، وانتد قوانین بازی را دوباره تعریف می کند.

Wanted Tonic Azzaro for men 1 - عطر مردانه آزارو وانتد تونیک

Wanted Tonic Azzaro for men

وانتد تونیک من تازه است. او همیشه به دنبال تجربیات جدید است و به راحتی و با ظرافت محدودیت های خود را زیر پا می گذارد. برای او ، هر حرکت تمرینی به سبکی است که او را مطلوب ترین می کند. عطر و بوی او: موجی از شادابی جسورانه و محرک است و معنای تازه بودن می دهد! “- آزارو.

ترکیب وانتد تونیک مبتنی بر تضاد نت ها است ، هم درخشان و هم انرژی دهنده. شروع آبدار و اسیدی آکورد لیمو ترش توسط زنجبیل لیمویی و تند در قلب تأکید می شود ، و با وجوه پر زرق و برق پاتچولی در پایه تأکید می شود. این عطر به عنوان پرانرژی ترین نسخه از مجموعه مردان تحت تعقیب اعلام شد. محرک ، معطر و آبزی.

Wanted Tonic Azzaro for men 2 - عطر مردانه آزارو وانتد تونیک

Wanted Tonic Azzaro for men

عطر مردانه آزارو وانتد تونیک به عنوان عطری مردانه و بسیار جذاب و شیک معرفی شده است . و در دسته عطر های چوبی ادویه ای قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به لیمو ترش سبز، زنجبیل ، نعناع هندی اشاره کرد.ترکیب این عطر مردانه بر اساس نت های متضاد تشکیل شده است، نت هایی که همزمان انرژی دهنده و درخشان است. در ابتدا آکورد لیمو سنگی آبدار و اسیدی با نت میانی تیز و ادویه ای زنجبیل برجسته می‌شود. در پایان هم منظر درخشان نعناع هندی خودش را نشان می‌دهد. این ادیشن به عنوان انرژی دهنده ترین ورژن از کالکشن وانتدِ مردانه انتخاب شده است.

الموندو
معرفی عطر امپریو آرمانی استرانگر ویت یو 2020

 

برند آزارو
سال عرضه ۲۰۲۰
گروه بویایی چوبی ادویه ای
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه لیمو ترش سبز
اسانس میانی زنجبیل
اسانس پایه نعناع هندی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *