دانستنی های عطر

عطر مپ أوف د هارت وایت هارت فی سون

عطر مپ أوف د هارت وایت هارت فی سون

White Heart V 7 Map Of The Heart for women and men

توسط سرگئی بوریسف

بله، این برند استرالیایی است که همه را با بطری‌های شگفت‌انگیز خود با شکل قلب صحیح، که توسط پیر دیناند در سال ۲۰۱۴ ایجاد شد، شگفت‌زده کرد. نه، متأسفانه، این عطر جدیدی نیست – عطری که می‌خواهم در اینجا درباره آن صحبت کنم در سال ۲۰۱۸ متولد شد. از آن زمان، دیگر هیچ عطر جدیدی وجود نداشته است، اما ما امیدواریم که تیم عطرساز Givaudan که مسئولیت خلاقیت Map Of The Heart را بر عهده دارد، چند پیشنهاد جدید ارائه دهد و صاحبان این برند در حال انتخاب ترکیب‌های بعدی برای عرضه باشند. چه کسی می داند، آنها ممکن است فقط منتظر لحظه مناسب باشند!

عطر White Heart V. 7 در بطری قلب سفید، هفتمین عطر این برند است که توسط عطرسازانی که قبلاً با این برند کار کرده‌اند ایجاد شده است – ژاک هوکلیر با تجربه (نابغه پشت مجموعه آمین موگلر) و نیسرین گرلی جوان. .

“عشق سرد-سرد، لطیف-وحشی، بی گناه-دانست، همه چیز-هیچ چیز است. اسطوخودوس و آلدئیدهای فرانسوی که هم تند و هم به صورت اثیری باز می شوند ما را به چشم انداز کور عشق دعوت می کنند. اینجا، آکورد آلو شور قرمز پررنگ ما را به یک حس وحشی تکان می دهد. عشقی که در خلوص جسمانی گاردنیا و شدت پر جنب و جوش عود طبیعی، گریزان اما نیرومند، بی پایان و عشق مطلق غرق می شود.» – توضیحات برند

White Heart V. 7 Map Of The Heart A White Heart Offering Dark Colors 4 - عطر مپ أوف د هارت وايت هارت في سون

White Heart V7 شروعی تمیز از صابون اسطوخودوس و ادکلن اسطوخودوس را به ارمغان می آورد و فضا را با آکوردی خنک، تازه و شفاف پر می کند. موج اول گرد و سفید است، مانند خود بطری. به سرعت، موج قدرتمندی از هل تند در شروع صابونی اسطوخودوس ظاهر می شود، در برابر پس زمینه ای از بخور خنک و تازه – رنگ سفید به تدریج اشباع می شود. از بی وزنی و شفاف، کاملا تند، شور و تا حدودی شیرین می شود. هر چه بیشتر به عطر عادت کنید، روز به روز کمتر متوجه طراوت سفید نت های اولیه می شوید – بینی شما به سمت نت های قلبی و پایه که حاوی مهمترین و سنگین ترین عناصر هستند، می پرد.

الموندو
عطر جورجیو آرمانی امپریو آرمانی استرانگر ویت یو اونلی

White Heart V 7 با موج شیرینی از میوه های خشک، شخصیت غلیظ کهربایی-دودی خود را که در ابتدا پنهان شده بود، نشان می دهد. لابدانیوم همراه با رزین‌ها و بلسان‌ها، خلوص اولیه سفید را به فرش‌های ابریشمی روی شن، عطاری‌های کهربایی ظریف با رنگ‌های میوه‌ای، دود چوب بیرون آمده از آتش و رایحه‌های شیرین متراکم تبدیل می‌کند. پایه کهربایی در مورد چیزهای سفید و تمیز نیست، بلکه در مورد زمین، چوب دودی و چای سیاه دودی است.

White Heart V. 7 Map Of The Heart A White Heart Offering Dark Colors 3 - عطر مپ أوف د هارت وايت هارت في سون

نقشه قلب

شبیه دودی از شرق است، با لهجه های دارویی و عود. دلپذیر اما شیرین و تاریک من برخی از ویژگی های آشنا را در عطر پیدا کردم – White Heart V 7 کمی شبیه به Kenzo Jungle L’Elephant با میوه های تند است که به آن نت های دودی، خاکی، چوبی و صمغی اضافه کردند – عود، ناگارموتا، وتیور… این قلب سفید شبیه لباس‌های ملی سفید کشورهای حاشیه خلیج فارس است که قبل از پوشیدن عمد با دود عود و عنبر آغشته شده است.

زیر آکورد سفید اولیه، پایه بوی دود و رنگ های تیره – بنفش و قهوه ای می دهد. اگر به دنبال عطرهای کهربایی «سفید» هستید، Ambre Blanc اثر Maison Rebatchi، ساخته شده توسط Nathalie Feisthauer را پیشنهاد می کنم.

عطرهای Map Of The Heart در وب سایت رسمی این برند با غلظت ادو پرفیوم در بطری های سنتی تر ۳۰ میلی لیتری و بطری های ۹۰ میلی لیتری قلبی شکل به ترتیب با قیمت ۸۵ و ۱۵۰ یورو در دسترس هستند.

White Heart V. 7 Map Of The Heart A White Heart Offering Dark Colors 2 - عطر مپ أوف د هارت وايت هارت في سون

برای همه مشتریان، این برند ویژگی «دوست داشته باش، آن را حفظ کن» را پیشنهاد کرده است – بطری های خریداری شده به همراه شیشه ای از همان عطر ارسال می شود تا خریدار بتواند بدون باز کردن بسته بندی محصول، عطر را امتحان کند و در صورت عود، محصول را پس دهد. با سلیقه آنها جور در نمی آید

الموندو
عطر ادکلن پليس تو بي گرين 2021

White Heart V 7 Map Of The Heart

رایحه اولیه: هل، اسطوخودوس و آلدئید؛

رایحه میانی: آلو، گاردنیا، کندر و لبدانیم.

رایحه پایه: عود، کوپای بلسان، چوب صندل استرالیایی، ناگارموتا و وتیور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *