دانستنی های عطر

عطر ادکلن اترو وایت مگنولیا

مگنولیای سفید عطر نیش توسط ساندرا رائسویچ پتروویچ

اترو عطری بانام مگنولیای سفید را ارائه می دهد ، سرودی برای زیبایی و شگفتی طبیعت که در آن روشنایی گلها با رنگهای خامه ای مشک و گرمای فراگیر نت های چوبی ترکیب می شود. جدای از زیبایی گلهای ماگنولیا که هر بهار را با گلهای ظریف خود تاج گذاری می کنند ، جدیدترین کمپین اترو نیز حسی نشاط آور ، درخشان ، دوست داشتنی و تازه بهاری را به ارمغان می آورد.

White Magnolia Etro for women and men 3 - عطر ادکلن اترو وایت مگنولیا
این ادو پرفیوم جدید با همکاری الیویه کرسپ (فایرمنچ) با نام تجاری پرفیومرایجاد شده و با رونمایی از تعادل ارزشمند بین مواد اولیه طبیعی استخراج شده با احترام کامل به محیط زیست و مولکول های تصفیه شده حاصل از پیشرفته ترین تحقیقات علمی ، بهار را جشن می گیرد.

“سنت و نوآوری در یک ترکیب پیچیده و جذاب مشک ، یک گلدهی بی سابقه از گلبرگ ها که با ترکیبی هماهنگ از مواد خالص و مدرن تقویت شده است را جمع می کند.”

White Magnolia Etro for women and men 4 - عطر ادکلن اترو وایت مگنولیا

ترنج کالابری با شادابی درخشان میوه های مرکبات تازه چیده شده ، فضای مدیترانه ای را تداعی می کند ، که با ظرافت کهربای چوب سرو تقدیر می شود. در قلب عطر ، گیاهان تازه گل ماگنولیا با شفافیت درخشان گیاه هلیله ترکیب می شوند. چوب های سفید به ساختار درخشندگی و احساس می بخشند ، در حالی که خامه ای بودن مشک نوعی نوازش شیرین و عمیق را در هوا آزاد می کند.

White Magnolia Etro for women and men 2 - عطر ادکلن اترو وایت مگنولیا

عطر ادکلن اترو وایت مگنولیا

White Magnolia Etro for women and men

نت های آغازین: ترنج کالابری ، مرکبات ، عنبر ، چوب درخت سرو
نت های میانی: ماگنولیا ، هلی بور
نت های پایه: چوب سفید ، مشک

الموندو
تدوین گران الموندو و معرفی عطرهای تابستانه ۲۰۲۰ در مصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *