دانستنی های عطر

عطر زنانه کرید ویند فلاورز

Wind Flowers Creed for women

عطر زنانه کرید ویند فلاورز

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

پس از بیش از پنج سال ساخت، هوس اف کرید خوشحال است که جدیدترین عطر زنانه، ویند فلاورز را ارائه کند. اولیویه کرید با الهام از قدرت و ظرافت یک رقصنده در حرکت، عطر گلی درخشان و زیبایی را برای او خلق کرد، با ته مایه جادویی که یادآور نوقای سبک و چوبی است. خواننده اصلی این کمپین، رقصنده اصلی باله، لورن کاتبرتسون است که از زیبایی رایحه برای کشف شخصیت های مختلف روی صحنه استفاده می کند. با الهام از اعتماد به نفس و زنانگی زن مدرن، وزن و شکل بطری حکایت از بی زمانی بودن و یک شی مجسمه ای گرانبها دارد.

Wind Flowers Creed for women 2 - عطر زنانه کرید ویند فلاورز

وزن و شکل بطری گل های باد حکایت از بی زمانی و یک شی مجسمه ای گرانبها دارد. ستون حکاکی شده و کمان نقره ای نشانه ای از میراث معتبر کرید است.

ویند فلاورز با الهام از حرکت، جدیدترین عطر زنانه هوس اف کرید است. این عطر گلی و تازه، با یاسمین شیرین که در اطراف رایحه مطبوع شکوفه های پرتقال تونس پیچیده شده و با نت هلو تازه و میوه ای ملایم می شود، باز می شود. قلب قدرتمندی از گل یاس ظریف، گلبرگ های گل سرخ و عصاره نرم گل رز به این عطر عمق و بافت می بخشد، در حالی که موج گرمی از چوب صندل در اطراف مه ای از زنبق و مشک پیچیده شده است. رایحه ای پر جنب و جوش از شکوفه های پرتقال و پرالین خامه ای این رایحه تاریک گلی را خنثی می کند و این عطر درخشان را برای او زنده می کند.

الموندو
عطر آرمانی پرایوو سبل نویت 2021

Wind Flowers Creed for women 1 - عطر زنانه کرید ویند فلاورز

نت آغازی: یاس، شکوفه پرتقال، هلو
رایحه میانی: یاس سامباک، گل سرخ مطلق، رز سنتفولیا
رایحه پایه: زنبق، شکوفه پرتقال، مشک، چوب صندل، پرالین

در حمایت از راه‌اندازی، کرید با هر خرید* تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲، علاوه بر پیشنهاد نمونه رایگان معمولی، نمونه فلاورز ویند را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

لطفاً شرایط و ضوابط را اینجا ببینید: *پیشنهاد تا ساعت ۲۳:۵۹ روز ۳۱/۰۳/۲۲ اجرا می شود و به شما حق دریافت یک نمونه رایگان گل باد را می دهد. حداقل هزینه لازم نیست. نمونه به‌طور خودکار به سبد شما اضافه می‌شود و بر پیشنهاد نمونه‌گیری استاندارد ما تأثیری نمی‌گذارد که به شما این حق را می‌دهد که ۲ نمونه رایگان از پرداخت را انتخاب کنید. این پیشنهاد برای خرید کارت های هدیه الکترونیکی، مشاوره عطر و ست های نمونه معتبر نیست. مشروط به در دسترس بودن نمونه یک نمونه در هر سفارش اعمال خواهد شد. ما حق اصلاح یا پس گرفتن این پیشنهاد را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. نمی توان با جایگزین نقدی معاوضه کرد.”

جدیدترین عطر کرید، ویند فلاورز، در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۲۲ به عنوان ادوپرفیوم ۷۵ میلی‌لیتری با قیمت ۲۶۰ پوند در سراسر جهان عرضه می‌شود و می‌توانید هم اکنون آن را از طریق وب‌سایت رسمی CREED سفارش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *