دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه کرید وایند فلاورز

تی اف دبلیو ای ۲۰۲۱: عطر نیو کرید – کرید وایند فلاورز
Wind Flowers Creed for women
توسط الموندو

کرید عطر جدیدی را برای زنان به نام وایند فلاورز در تی اف دبلیو ای در کن معرفی کرد. این عطر از مزارع گل های وحشی رمانتیک الهام گرفته شده است که باد نوازش داده است. رایحه ای تازه، گلی و لذیذ با ترنج در بالا، یاس و پرالین در قلب و پایه مشک چوبی است.

ویند فلاورز در یک بطری جدید قرار گرفته است که ظاهری نرم تر و زنانه تر پیدا می کند. بطری با کمان نقره ای تزئین شده است. ما ظاهر جدید را دوست داریم!

عطر زنانه عطر بادی گل های کرید در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. بوی گل های باد چیست؟ خوب این رایحه ای است که بوسیله دسته گلی از حیات وحش حیوانات معطر، با تن های تلخ و ترش برجسته شده است که حس عطری حسی، گرم و ظریف را به ارمغان می آورد. با بررسی دقیق تر پس از استفاده متوجه کیفیت ماندگاری از مرکبات معطر ملایم، میوه ای و معطر خواهید شد که جوهره ای از احساسات سبک، نرم و جذاب را پنهان می کند.

Wind Flowers Creed for women 1 - عطر ادکلن زنانه کرید وایند فلاورز

Wind Flowers Creed for women

بر اساس ترکیب نت‌های کرید ویند فلاورز به عنوان عطر گل‌های شرقی طبقه‌بندی می‌شود. تراوش طعم و نت‌های رایحه برای گل‌های بادی در بویی از نت‌های آغازین مرکبات از جمله ترنج آشکار می‌شود. نت‌های مرکزی لذیذ و گل‌های سفید با یاس و پرالین ترکیب می‌شوند در حالی که مشک عمیق و نت‌های پایه چوبی حس چوبی را به جا می‌گذارند.

الموندو
عطر ادکلن مردانه بیردو بمبئی نوير

اگر گل‌های بادی برای ذائقه‌تان بوی مطبوعی به نظر می‌رسند یا شاید مناسبت خاصی باشد، بهترین کار این است که خودتان را معطر کنید و آن را امتحان کنید! بهترین تمرین این است که قبل از خرید گل باد، از آن نمونه برداری کنید و ببینید آیا با شیمی بدن و شخصیت شما ترکیب می شود یا خیر. به این ترتیب شما از طریق دست اول متوجه خواهید شد که آیا آن را دوست دارید و حتی قبل از تصمیم گیری چقدر طول می کشد. هر چه نظرات افراد مختلف و به خصوص متخصصانی که دارای بینی هستند را در مورد کرید ویند فلاورز بخوانید، آمادگی بیشتری برای انتخاب خود دارید.

Wind Flowers Creed for women 3 - عطر ادکلن زنانه کرید وایند فلاورز

Wind Flowers Creed for women

ماندگاری گل های باد چقدر است؟ خوب به طور کلی این به عوامل زیادی بستگی دارد، از شیمی پوست گرفته تا زمان سال و مهمتر از همه به خود عطر. همچنین عوامل فصلی از جمله دما و رطوبت را در نظر داشته باشید که همگی بر نتیجه و درک بینی و سطح حساسیت هر فردی به صورت فردی تأثیر می‌گذارند. عطر طراح Wind Flowers با غلظت ادو پرفیوم منتشر شد.

برند کرید
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی رایحه های گلی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه ترنج
اسانس میانی یاس، پرالین
اسانس پایه مشک ، روایح چوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *