دانستنی های عطر

واو فاکتور – معرفی عطر های هیجانی

واو فاکتور – کیفیتی که باعث می شود احساس هیجان کنید.
یا وقتی اولین چیز را ببینید تعجب کنید “

هر عاشق عطر دارای خاطرات گرم از اولین رایحه هایی است که او را با اشتیاق به بیرون می آورد. مهم نیست چه صدایی هنگام بازدم می شنوید- “وای!” یا “اوه!” مهمترین چیز در اینجا احساسات ناشی از مواجهه با چیزی باورنکردنی و زیبا است. همانطور که با تنوع دنیای عطرها آشنا می شوید، در آن سطح بسیار کمتر هیجان زده می شوید – همانطور که افراد آگاه به درستی خاطرنشان کرده اند، بسیاری از غمها از دانش بیش از حد ناشی می شوند. آنچه برای یک neophte یک دلیل کامل برای شور و شوق و “Wow” است – برای عطرهای با تجربه ، این بهانه است که بگویید “بله، این یک عطر خوب است، من دو بطری از آن دارم.”

Wow Factor 2 - واو فاکتور - معرفی عطر های هیجانی

راستش، اخیراً دلم برای تعجب “وای” تنگ شده است. تعداد بیشتری عطر در بازار عطر وجود دارد، اما هیجان اصلی کمتر شده است. من به خوبی اولین جلساتم با ادکلن های غربی رابه یاد می آورم- ابدیت برای مردان کالوین کلی ، آنتائوس و اگوئیست شانل. مانند بسیاری از عطرهای دیگر – آنها یک جذاب واقعی برای من بودند. عطرهای جدید دست از برانگیختن حس تعجب من برنداشتند تا اینکه من یک تشابه بین عطرهای مختلف پیدا کردم چرا؟ چرا این ادکلن جدید شبیه به Cool Water و دیگری شبیه Drakkar Noir است؟ دنیای عطرهای شگفت انگیز و متنوع ، به مناطق پر از عطرهای مشابه تقسیم می شود: “هندوانه” و “آبزی” ، “چیپره” و “گورماند”: هر عطرمحبوبی، ترکیبی محکوم به کپی کردن است، و نمی تواند جدا از تکامل عطر وجود داشته باشد هم پیشینیان قدیمی تر و هم فرزندان کاملاً جدیدی دارد.
اما در این فرایند، گاهی اوقات من با تیغه ای در بینی خودم گنگ می شوم، و دیگر نمی توانم به اندازه کافی یک عطر کاملاً جدید را استنشاق کنم. این احساس بدون توضیحات و توافق نامه ها، بدون اینکه از دلایل زیبایی آگاه باشم (“اوه ، چه عطشی ، من عاشق ویتیور هستم”)، بدون انتظار از عطر (“این دوچوفور است!”) یا یک مارک، شکل گرفته است. توسط رایحه های قبلی یا بررسی هایی که خوانده ام. زیبایی خالص، همان چیزی است که من آن راعطر می نامم.

الموندو
طراحی جدید برای ادکلن ديور هوم

 

Insense Givenchy - واو فاکتور - معرفی عطر های هیجانی

یادم می آید زمانی راکه با Insense Givenchy آشنا شدم. من آن را برای اولین بار در پاریس امتحان کردم و این یک پدیده کاملاً غیرمنتظره در بین عطرهای آن زمان بود شیک، مردانه، آبزی و فلزی بود. بسته بندی و تبلیغات زرد روشن، رایحه ای تازه با گل و گیاه سبز برای مردان بدون ویژگی های معمول مردانه هنوز هم تجسم خوشبختی برای من است. بعضی اوقات به نظرم می رسد که فلاپ آن در بازار باعث شده تا این عطر بی نظیر بماند. مونه بارز دیگر از عطرهای گذشته های دور Scent Intense Costume National است با ندانستن اطلاعات در مورد برند، ترکیب و نویسندگان این عطر، به معنای واقعی کلمه نتوانستم بینی خود را از لکه های موجود در دستم پاک کنم. این عطر و بوی پاک کهربا برای چندین سال به داروی من تبدیل شد – تا اینکه رایحه ی کهربای دیگری جایگزین آن شد، L’Air Du Desert Marocain Andy Tauer.

 

Tauer LAir Du Désert Marocain. - واو فاکتور - معرفی عطر های هیجانی

نمایشگاه های عطرهای طلایی ایتالیایی همیشه چیزی برای تعجب دارند – پس از همه ، شما ده ها مارک niche پیدا خواهید کرد، و همه در تلاشند تا با محصولات جدید خود نظر شما را جلب کنند. ” اما وقتی من چرم ایرلندی MEMO پاریس را در فلورانس امتحان کردم، جدال درونی متوقف شد. همه چیز متوقف شد همانطور که در مورد Eutopie №۹ – فقط لذت رایحه دردرونم باقی مانده است. عطرها کاملاً متفاوت هستند – به جز اینکه یک سایه سبز روشن باعث می شود آنها با یکدیگر ارتباط داشته باشند – اما مقیاس لذت را دقیقاً به همان روش بارگذاری می کنند. این احساس را می توان با حس خوشایندی که با اولین لباس شخصی که در یک فروشگاه پیدا می کنید مقایسه کنید، و اگرچه مطابق با اندازه های صنعتی متناسب است، اما بدون هیچ گونه تغییر اضافی متناسب است! مناسب برای همه پارامترهای ممکن.
دو نمونه دیگر که می خواهم لیست عطرهای wow را با آن تکمیل کنم،-patchouli Music For A while Frederic Malle است، و Rare Essence Houbigant، که جذابیت خود را از دست نمی دهد. آنها در باغ های پنهانی از لذت باقی مانده اند که باعث می شود قلب چند ضربه بخورد. بالذت و سرخوشی از شعر یا یک قطعه موسیقی که ناگهان احساس می شود کاملاً مشابه است.

الموندو
عطر ادکلن مورسک دیوینیا مارچسا

Rare Essence Houbigant - واو فاکتور - معرفی عطر های هیجانی

البته فاکتور wow یک چیز بسیار شخصی است. نمی توانید انتظار داشته باشید که رایحه ای که شما عاشق آن هستید ، قادر به عاشق کردن فرد دیگری شود، زیرا نمی توانید در مورد سلیقه ها استدلال کنید. (اگرچه گاهی اوقات واقعاً دوست دارید دیگران عشق شما را به اشتراک بگذارند.). بنابراین ، من می خواهم که خوانندگان این مطلب آن عطرهایی را که برایشان خاص شده است به خاطر بیاورند و برداشت های بی نظیر خود را از دیدار با آن عطرهای عجیب و غریب در زندگی خود را به اشتراک بگذارند.

واو فاکتور – معرفی عطر های هیجانی
امتیاز به این پست
Gucci Guilty Intense Eau De Toilette For Men - واو فاکتور - معرفی عطر های هیجانی

کالکشن عطرهای مردانه الموندو

عطر سرد مردانه - مشاهده و خرید اینترنتی عطر و ادکلن خنک مردانه با بهترین قیمت و ارسال رایگان در فروشگاه الموندو کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن

مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *