دانستنی های عطر

عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

عریف و تمجیدهایی که از ایکس فور من از منتقدان الموندو ارائه شده بسیار قابل توجه است. اگر برخی از آنها را بخوانید ، ذکر کمال ، الوهیت و “زیبا … فراتر از کلمات” (مارکو چائو) را پیدا خواهید کرد. از بین هزاران عطر و بوی خوش زندگی من تا کنون ، X For Men از نظر فراموش نشدنی ترین و تأثیرگذارترین اثر برای گرمای بویایی و غنی بودن بویایی است که از طریق میوه ای از ادویه جات ، جنگل ها ، گل ها به زندگی احیا شده است. و اسیدی که در آن هیچ چیز خاص نیست یا بیرون نمی زند ، و به یک کل اضافه می شود که به اندازه مساوی راحت و مهیج است.

X For Men Clive Christian for men

عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

گزا شان ، عطرساز X For Men ، یک بار اظهار تأسف کرد که فرمولی که به نظر او بسیار خلاقانه و از نظر احساسی قوی است ، در بطری به اندازه گرانقیمت ، انحصاری و ترسناک کلایو کریستین وجود دارد. یعنی او فکر کرد X For Men به سادگی خیلی خوب است که فقط افراد کمی از آن لذت می برند و باید از طریق یک مارک تجاری کار می کردند. آیا اگر آرمانی یا دیور آن را منتشر می کردند ، بوی آن فرق می کرد؟ به احتمال زیاد ، بله. همانطور که همه چیز ادامه دارد ، کیفیت X For Men بلافاصله در بینی قابل درک است ، در آن شخصیت های بزرگتر آن (سرو ، دارچین ، فلفل ، وانیل ، وتیور) بر روی یکدیگر دو برابر می شوند و به طور مداوم در طول زندگی خود تلاقی و درهم آمیخته و ایجاد یک رابطه از ایده های گرم ، خزدار ، مبهم ، چوبی ، بافتی و دنج که بیشتر از یک عطر تیترولار ، احساسی را شکل می دهند.

الموندو
جولیت هز ا گام مگنولیا بلیس

شاعر بودن در مورد آن ….

این عطر و بوی آتش کوره ای است که در کریسمس به مشام می رسد ، در حالی که در یک صندلی چرمی بزرگ اندازه گرفته بود ، و یک بلوز پشمی با خرده های کیک پوندی مادربزرگ را پوشیده بود. این انبوه عجله شربت خانه یک آشپز باتجربه است ، و کار یک زندگی را در جمع آوری ادویه جات گرم و سرد ، برخی تازه ، برخی قدیمی ارائه می دهد که از یکدیگر آویزان می شوند ، سنگین ، بیات و خشک و همچنین زنجیر ، تیز و تیز آویزان می شوند. مشتاق

X For Men Clive Christian for men - عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانهX For Men Clive Christian for men - عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانهX For Men Clive Christian for men - عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

X For Men Clive Christian for men

عطر ادکلن کلایو کریستین ایکس مردانه

این رایحه یک کارگاه مبلمان است که پر از جنگل های تیره و دانه ای جادویی است که با شبنم موم عسل می درخشند و تا حد زیادی جلوه ای آینه کاری شده است.این عصاره شراب داغ منهای الکل است – پیچیده ، پرشور و سوزن سوزن شدن. این احساس راحتی است که عزیز شما فقط آنچه را که می خواستید بشنوید – اطمینان بخش ، قابل اعتماد و با ثبات ….

من حس زیبایی حماسی را در X For Men می یابم و یکی از رایحه های مورد علاقه من در تمام رده های مختلف (طبیعت ، عطر خوب ، رایحه های خانگی ، غذا و غیره) است. این عمق ، تراکم و مجلل بودن تقریباً بی نظیر است – معادل بویایی برداشتن یک کلاهک فلزی سنگین در مقابل یک پلاستیک سبک ، یا وزن یک مجسمه مرمر در برابر یک اوریگامی. تا این اندازه ، X For Men چیزی خارق العاده را در خود جای داده است ، از لحاظ حس مقیاس ، از نظر طول و عرض جغرافیایی چشمگیر ، به بینی شما می بخشد. همپوشانی زیاد نت ها و ایده ها ، حس گرانروی بلکه گستردگی را نیز به همراه دارد ، به این معنا که انتشار و دامنه زیادی به هر نت منتقل می شود. م pepperلفه فلفل فقط نوارهای هسته گرم آن را ندارد ، اما همچنین ترقه ای آلدئیدی را در اوج خود و دنباله ای نرم و شیرین تر را یادآور سس های آرام پخته می کند. دارچین فقط آتشین نیست بلکه صاف و خاکی است. و سرو به سادگی تراش مدادی نیست ، بلکه با وجوه مرهم ، کاج ، پشم ، چرم ، کنیاک و موم مجهز شده است.

الموندو
چرا غلظت عطر مهم است

برای من ، X For Men نشان دهنده ایجاد عطر در اوج و عاطفی ترین حالت است. یافتن آن ممکن است دشوار باشد ، اما اگر فرصتی برای نمونه گیری از آن پیدا کردید ، ببینید آیا هر یک از این ایده ها با تجربه شما مطابقت دارد یا خیر و بررسی خود را در زیر بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *