دانستنی های عطر

 معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶

معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶

برند  ایتالیایی زرجف اولین عطر از دو عطر در پروژه خیریه و همبستگی جدید خود را ارائه می دهد: عطر زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶ (اسپری زرجف برای کمک به سال ۱۹۸۶)ا دوپرفیوم ، در ۷ دسامبر سال ۲۰۲۰ طراحی شد ، با یک بطری آبی دریایی ارائه می دهد و یک گل معطر- ترکیبی مرکبات ، زیبا و کاملاً تازه.

“مأموریت” اسپری برای کمک “ترویج پیشرفت های قابل توجه در نحوه آدرس دهی جهان به سرزمین و جامعه ، کمک به تحقق اهداف توسعه همبستگی است. انتخاب برای اتخاذ یک پروژه خاص و کمک به موفقیت آن با مشارکت شرکت یکی از موثرترین راه ها برای تأثیرگذاری بر آینده و سرمایه گذاری برای منافع عمومی.

1986 Xerjoff for women and men 3 -  معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ 1986

عطر زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶ (اسپری زرجف برای کمک به سال ۱۹۸۶)

“فوندازیون کندیولو تاسیس شد تا با تأسیس یک مرکز انکولوژی در ایتالیا ، سهم قابل توجهی در از بین بردن سرطان داشته باشد که قادر به ترکیب تحقیقات علمی و اقدامات بالینی باشد و بیماران سرطانی را با بهترین منابع انسانی و فن آوری موجود فراهم کند.

مارک توضیح می دهد: “با عطر زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶ (اسپری زرجف برای کمک به سال ۱۹۸۶) ، شما می توانید از موسسه بنیاد تحقیقات سرطان Piedmontese ، که  در سال ۱۹۸۶ ، برای کمک به شکست این بیماری ایجاد شده است و می توانید از آن حمایت کنید.”

1986 Xerjoff for women and men 2 -  معرفی عطر جدید زرجف اسپری تو هلپ 1986

عطر زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶ (اسپری زرجف برای کمک به سال ۱۹۸۶)

۱۹۸۶ Xerjoff for women and men

عطر زرجف اسپری تو هلپ ۱۹۸۶ (اسپری زرجف برای کمک به سال ۱۹۸۶) ترکیبی از نت های مطلق چای سبز ، اسانس ماندارین ، روغن هل ، و مطلق شکوفه پرتقال است.

الموندو
بررسی برند فیجر اسلامبرهاوس محصولی جدید از جاش لاب

این عطر از طریق فروشگاه اینترنتی مارک رسمی ، زرجف به صورت ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۲۳۵ یورو در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *