دانستنی های عطر

عطر زنانه کاشارل یس آی ام گلوریوس

برندکاشارل خط تولید عطر Yes I Am خود را با نسخه جدیدی برای سال ۲۰۲۱ گسترش داده است. عطرهای این خط که نمایانگر جسارت و استقلال هستند ، در بطری های شیشه ای با طراحی رژ لب قرار دارند. هر یک از رایحه ها با رنگ امضای خاص خود ارائه می شوند. عطر زنانه کاشارل یس ای ام  گلوریوس چهارمین نسخه از مجموعه است و با سایه صورتی غبارآلود مشخص می شود.

عطر زنانه کاشارل یس ای ام  گلوریوس به عنوان یک عطر نورانی و خامه ای ، پرانرژی و روشن اعلام شده است. با داشتن یک نت مخملی هلو و ماندارین تازه ، آن را به یک قلب از گل های عجیب و غریب تبدیل می کند ، در حالی که پایه گرم و شیرین با ترکیب شیشه شیر و جنگل است.

Yes I Am Glorious Cacharel for women 1 - عطر زنانه کاشارل یس آی ام گلوریوس

Yes I Am Glorious Cacharel for women

عطر زنانه کاشارل یس ای ام  گلوریوس

نت بالا: هلو ، ماندارین

نت قلب: شکوفه فرنگی ، مگنولیا ، تیاره

نت پایه: آکورد میلک شیک ، چوب صندل ، سرو سفید

چهره این کمپین بازیگر و کارآفرین شای میچل است. عطر زنانه کاشارل یس ای ام  گلوریوس به صورت یک ادوپرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۷۵ میلی لیتری در دسترس است.

کاشارل یک مارک فرانسوی است که مدها ، لوازم جانبی و رایحه ها را ارائه می دهد. این شرکت نام خود را از اصطلاح محلی Anas querquedula ، اردک کوچکی بومی منطقه کامارگ فرانسه ، در سال ۱۹۶۲ تأسیس کرد. کاشارل پس از ظهور یکی از پیراهن های صورتی مدرن خود بر روی جلد Elle در سال ۱۹۶۳ مشهور شد و شهرت این شرکت در سراسر دهه ۱۹۷۰ گسترش یافت. خانه کاشارل که به دلیل مدهای جوانی و زنانه اش مورد توجه قرار گرفته است ، با راه اندازی اولین رایحه خود ، آنایس آنایس ، در سال ۱۹۷۸ چهره خود را گسترش داد.

الموندو
معرفی عطر دی کی ان وای وومن فال لیمیتد ادیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *