دانستنی های عطر

عطر مشترک بایردو یانگ رز

Young Rose Byredo for women and men

عطر مشترک بایردو یانگ رز

توسط سنجا پکیچ

در اوایل سپتامبر ، بیردو عطر جدیدی به نام یانگ رز روانه بازار می کند. به گفته بنیانگذار این خانه ، بن گورهام ، این عطر به جوانان بی قرار نسل جدید اختصاص داده شده است. او از سفر خود به چین و پویایی خلاقانه ای که در آنجا شاهد آن بود الهام گرفت. گورهام می گوید: “نسل بعدی همیشه وظیفه احساسی دارد که سنت های پیشینیان خود را بازسازی کند. وظیفه آنها این است که ؛ آنچه را که در آینده است کشف و توسعه دهند. جوان رز به این روح سلام می کند.”

Young Rose Byredo for women and men 2 - عطر مشترک بایردو يانگ رز

Young Rose Byredo for women and men

رز جوان یک قصیده برای جوانان و یک دفتر خاطرات معطر است که به کسانی که آینده را می نویسند اختصاص داده شده است. ترکیبی نه چندان سنتی از گل رز با فلفل سیچوان ارائه می شود. همچنین آکورد از عنبیه ، مشک ، دانه های آمبرت و آمبروکسان برای “برداشت پیچیده در عاشقانه های کلاسیک جدید” استفاده شده است.

کمپین تبلیغاتی توسط عکاس شانگهای Leslie Zhang گرفته شدکه طبق گفته او: “سنت ها و فرهنگ سنتی خاطرات من را از بزرگ شدن در چین آگاه می کند ، جایی که الهام بخش عکاسی من ریشه در آن دارد. تصاویری که من خلق می کنم فقط یک حس رومانتیک از چنین خاطراتی است.”

Young Rose Byredo for women and men 3 - عطر مشترک بایردو يانگ رز

Young Rose Byredo for women and men

رایحه اولیه: فلفل سیچوان ، دانه آمبرت
قلب: گل رز ، عنبیه
پایه: مشک ، آمبروکسان

الموندو
عطر مپ أوف د هارت وايت هارت في سون

برای کمپین ، ژانگ شعری هزار ساله را بر روی عاشقان جوان حک می کند. اینها احساساتی هستند که در طول قرن ها پابرجا می مانند ، درست همانطور که گل رز هنوز ایستاده است ، و در نمادگرایی آن ثابت قدم است. عطر بیردو یانگ رز Young Rose Byredo به صورت ادو پرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *