دانستنی های عطر

عطر جیمز هیلی زست د گینگنبر ۲۰۲۰

عطر زست د گینگنبر

عطر جیمز هیلی زست د گینگنبر ۲۰۲۰

یورکشایر ، اهل انگلیس ، متولد جیمز هلی ، در رشته حقوق و فلسفه تحصیل کرد ، اما به عنوان یک طراح در پاریس مستقر شد ، جایی که او کشف کرد که چگونه “رایحه ها” طراحی و ساخته می شوند. به عنوان یک اتودیدکت ، کار مداوم در حال تکامل او منجر به مجموعه ای متنوع از رایحه های منحصر به فرد شد که هرکدام مطابق با هنر عطر سازی سنتی فرانسه ساخته شدند. جیمز در سال ۲۰۱۲ در مصاحبه ای با سرگئی بوریسوف توضیح داد: “بله ، من یک عطرساز خودآموخته (اتودیدکت) هستم. ده سال پیش برای اولین عطرهای خود با عطاری ها کار کردم. پس از نوشتن خلاصه برای آنها ، از زمان عطر ادکلن جیمز هیلی هیپی رز ۲۰۱۱  سعی کردم ، برای ساخت عطرهای خود فقط با کمک دستیار عطرهای، خودم را خلق می کنم. “

Zeste de Gingembre James Heeley for women and men 4 - عطر جیمز هیلی زست د گینگنبر 2020

امروز ، هلی یکی از معدود خانه های عطر لوکس مستقر در اروپا است که دارای ۲۳ اثر عطر سازی در کارنامه خود دارد . پس از رونمایی از، ادکلن جیمز هیلی بلنک پودر در سال ۲۰۱۸ ، عطر ساز در ژوئیه سال ۲۰۲۰ آخرین ساخته خود را ارائه داد:  عطر زست د گینگنبر؛  عطری بر اساس ذرات انرژی زنجبیل تازه .

Zeste de Gingembre James Heeley for women and men 1 - عطر جیمز هیلی زست د گینگنبر 2020Zeste de Gingembre James Heeley for women and men

عطر زست د گینگنبر در وب سایت هلی شرح داده شده است:

انفجار ، لیمو و پرتقال معرفی کاملی برای یک کوکتل با طراوت زنجبیل طبیعی است. جرقه های فلفل صورتی و هل تعادل و عمق زیبایی را در این توافق پر جنب و جوش ایجاد می کنند.

الموندو
ادو پرفیوم زنانه كلوي نوماد نچرل

♂ طولانی و روی صخره ها.

♀ آهسته جرعه جرعه می کشید. ناخن های عالی

  • نت آغازین: لیمو ترش . پرتقال
  • نت میانی: زنجبیل تازه
  • نت پایه: فلفل صورتی هل

 

Zeste de Gingembre James Heeley for women and men 2 - عطر جیمز هیلی زست د گینگنبر 2020

عطر زست د گینگنبر ، از طریق وب سایت این برند در حجم ۱۰۰ میلی لیتر ادو پرفیوم با قیمت ۱۳۰ یورو و همچنین در یک نمونه ۲ میلی لیتری با قیمت ۳ یورو در دسترس است. اگر دوست دارید پیشنهادات بیشتری از برند هلی امتحان کنید ، یک جعبه نمونه جذاب می تواند ۴ نمونه انتخاب شده را برای خود انتخاب کنید.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *