دانستنی های عطر

مجموعه عطر مردانه زیلی میلسیم

Zilli Millesime Perfume Collection

مجموعه عطر زیلی میلسیم

توسط الموندو

پس از عرضه موفقیت آمیز اولین مجموعه عطر خود در سال ۲۰۱۹، خانه فرانسوی زیلی که به خاطر لباس های مردانه اسپرت شیک، کفش ها و لوازم جانبی با کیفیت منحصر به فرد خود شناخته شده است، دومین مجموعه میلیسیم خود را روانه بازار کرد.

سه عطر جدید زیلی میلیسیم امبرویسی، میلیسیم فوجر رویال و میلیسیم بویس د فو نام دارند. آنها با همکاری شرکت پاریسی Création Beauté International ایجاد شدند، که همچنین برندهای خاص عطر را توسعه می دهد.این مجموعه توسط عطرساز Karine Dubreuil-Sereni ساخته شده است.

Zilli Millesime Perfume Collection - مجموعه عطر مردانه زيلي ميلسيم
نوید جاودانگی در اساطیر، این عطر هزاره ای از خانه زیلی، میلیسیم امبرویس، مکان های اطراف را با رایحه ای از مرکبات تزئین می کند و کاملاً با نت شرقی و حسی کهربا مطابقت دارد. این شهد گرانبهای خدایان با ظرافتی بین شیرینی و ادویه، سخاوتمندانه پوست را با رایحه ای شیرین و چوبی می پوشاند و هوس انگیز بودن چوب گایاک همراه با فلفل صورتی را برای لمسی تند و جسورانه تر، در تصویر زیلی نشان می دهد.

Millesime Ambroisie Zilli for men

رایحه اولیه: ماندارین ایتالیایی، لیمو ایتالیایی، گریپ فروت فلوریدا؛
نت های قلبی: هل، فلفل صورتی؛
رایحه پایه: آمبروکسان، چوب صندل، چوب گایاک.

Millesime Bois de Feu Zilli for men - مجموعه عطر مردانه زيلي ميلسيم

با تمام خلوص و فروتنی خود، این عطر میلی‌زمانی از زیلی، میلیسیم فوجر رویال مردانگی را از طریق طراوت قدرتمندی نشان می‌دهد. در بالای پایه‌ای ظریف از ظرافت‌های عجیب و غریب و ظریف که توسط نعناع هندی و کهربای سفید به ارمغان می‌آید، صراحت تند لیمو ایتالیایی و گریپ فروت فلوریدا به اوج خود می‌رسد. همگی یک قلب سبک و هماهنگ از اسطوخودوس و اکالیپتوس را با نت های گیاهی و طبیعی در بر می گیرند.

الموندو
عطر زنانه عمان لاکچری وانی

Millesime Fougere Royale Zilli for men

رایحه اولیه: ترنج، لیمو ایتالیایی، گریپ فروت فلوریدا؛
نت های قلبی: اکالیپتوس، اسطوخودوس؛
رایحه پایه: خزه بلوط، عنبر سفید، نعناع هندی.

میلیسیم بویس د فو زیلی

یک رهبر واقعی یک باله آتشین، این عطر هزاره ای از خانه زیلی، میلیسیم بویس د فو، احساسات را برمی انگیزد و به لطف هماهنگی کامل چرم با رایحه دودی، تعهدی از مردانگی تند و فرضی است. این رایحه به شدت احساسات چرخشی زیره را در ترکیبی آتشین و پر بدن حیوانی در بر می گیرد. از نت‌های گرم و فراگیر روغن الیبانوم گرفته تا آکوردهای چوبی و خاکی پاپیروس باستانی، میلیسیم بویس د فو گران‌بهاترین ثروت خود را در صدایی از رایحه‌ها ارائه می‌دهد که هر کدام از رایحه‌های قبلی خورنده‌تر و مست‌کننده‌تر هستند.

Millesime Bois de Feu Zilli for men

نت اولیه: فلفل صورتی، روغن الیبانوم؛
نت های قلبی: زیره، هل، زنجبیل؛
رایحه پایه: پاپیروس، وتیور، چرم.

مجموعه میلیسیم بای زیلی در وب سایت رسمی برند و در بوتیک های منتخب با غلظت ادو پرفیوم موجود است. بطری های ۱۰۰ میلی لیتری ۳۱۶.۶۷ یورو قیمت دارند (تقریباً سه برابر گران تر از مجموعه اول).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *