دانستنی های عطر

معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

بعد از گذشت ۵۰ سال تاریخ موفقیت آمیز، خانه‌ی فرانسوی زیلی، که به خاطر لباس‌ها، کفش‌ها و لوازم‌جانبی ورزشی با کیفیت و منحصر به فرد و شیک مردانه شناخته شده است، آماده است تا اولین مجموعه‌ی عطر مردانه‌ی خود را ارایه دهد.

Zilli perfumes and colognes - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

سه عطر جدید زیلی با نام‌های کشمیر تلخ ، تیتانیوم آبی و کوییر امپریال با همکاری شرکت پاریسی Création Beauté International ساخته شده است که با علائم تجاری عطر نیچه (پرمیر نوت ، لا منیوفکچرر ، لس نرایدس ) و همچنین طراح و برندهای اصلی (کانتال توماس ، مورگان ، آگاتا ، لولا کاستاگنت ) توسعه یافته اند.

Delphine Lebeau - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

 دلفین لبو
عطرساز عضو شرکت آمریکایی عطرها ورایحه‌های بین‌المللی یعنی دلفین لبو (فندی ، لا پرفیوم د روزین ، سابه ماسون ، مائوباسون ، استارک ) برای تهیه ترکیبات عطر زیلی دعوت شده است.
« آنچه طرح این خلقت بود غنای مصالح است. من می خواستم در این خانواده‌ی معطر قدرت خانه زیلی را تفسیر کنم، یعنی اصالت و سادگی مواد.»

 

Zilli perfumes - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

عطرهای زیلی بهترین محصولات طبیعی و آخرین مولکول های نسل جدید را در یک بطری با تمرکز بر مقادیر زیلی ترکیب می‌کنند: جسارت خلاقیت و قله‌ی ظرافت. درست مانند کارگاه های لیون و میلان، زیلی، دانش ویژه‌ی قدیمی و فناوری‌های جدید را با هم ترکیب می‌کند.

Blue Titanium Zilli for men - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

تیتانیوم آبی زیلی  Blue Titanium Zilli

ترکیب تازه و پویای تیتانیوم آبی با یک هم‌آهنگی روح بخش از ترکیبات ترنج، هل و گل مریم شروع می‌شود. شاخصه‌ی معطر ادویه‌ای یک عطر اصیل به وسیله‌ی شمعدانی‌های مصری و یک رگه از تنباکو در زمینه‌ی عطر افزایش می‌یابد. شاخصه‌ی مردانه‌ی عطر برای این منظور که افراد اطراف شما را تحت تاثیر قرار دهد طراحی شده است، درست مانند یک لباس دریانوردی بازرگانی بی‌نقص.

الموندو
معرفی عطر آمواج اینترلود 53  نسخه 2020

نت ابتدایی : ترنج، هل، گل مریم.
نت میانی : شعمدانی مصری و سوسن.
نت پایانی : نعناع هندی و تنباکو.

Cachemire Noir Zilli for men - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

 کشمیر تلخ  Cachemire Noir ZILLI

عطر مورد علاقه دلفین لبو در کل مجموعه cdgd که او ایجاد کرد ، Cachemire Noir ، رایحه ای نرم و کهربا با نت هایی از رزین های شرقی ، دارچین سیلان و عصاره وانیل کزبنی است. بافت ابریشمی و پوشیده از عطر را در آغوش می گیرد و بدن را مانند یک بلوز گره زده و لطیف ترمه ای نوازش می کند.

نت های برتر: سیلان دارچین و یلانگ یلانگ؛
نت های میانی: اریس ، وانیل مطلق و لابدانوم؛
نت های پایه: صندل چوب ، بنزوئین و میرو.

 

Cuir Imperial Zilli for men - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

 

کوییر امپریال Cuir Imperial ZILLI

کلاسیک از ژانر چرمی ، با ترکیب طراوت ترنج و برگ اسطوخودوس پروانسی ، ادویه جات ترشی جات ، چرم و چوبی ، کویر ایمپریال تجسم زیبایی از کاپشن های چرمی مشهور جهانی زیلی است که به عنوان یک نماد خانه مد تبدیل شده اند.

نت های برتر: برگاموت و هل از گواتمالا؛
نت های میانی: شمعدانی مصنوعی و اسطوخودوس پروانسی؛
نت های پایه: نت های چرمی ، کهربا و وودی.

ZILLI The Elegant Masculine Trio - معرفی سه عطر جدید مردانه برند زیلی

مجموعه عطرهای زیلی در مارس سال ۲۰۲۰ برای یک نمایش برتر جهان آماده شد ، با این حال ، ارائه رسمی این مجموعه و شروع فروش به دلیل همه گیری، کرونا ویروس جهانی به تعویق افتاد. عطرهای زیلی به طور انحصاری در بهترین فروشگاههای مختلف مانند Harrods و TSUM با شروع از اول اوت سال ۲۰۲۰ ارائه می شود. (تا آن زمان ، اولین بطری ها را می توانید با قیمت ۴۹۸ دلار در بازار بیابید.) عطرهای زیلی در حجم  ۱۰۰ میلی لیتر ارائه می شوند بطری های موجود در Eau de Parfum با قیمت رسمی ۱۴۰ یورو.

 

الموندو
عطر ادکلن زنانه مون گرلن اسپارکلینگ بوکت گرلن

ترجمه: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *