اهمیت شخصیت مشتریان سایت الموندو برای ما:

این که شما به کدام یک از رایحه ها علاقه بیشتری دارید شخصیت تان را نمایان می‌سازد در واقع هر عطری احساسی را در شما پدید می‌آورد و اینکه آن احساس مطلوب شماست یا خیر می تواند بازگو کننده شخصیت تان باشد ما به شما کمک خواهیم کرد که در کنار همکاری متقابل شخصیت واقعی خود و اطرافیان تان را بهتر بشناسید.

crm - درباره ما

اهداف سایت ‌برند الموندو

چرا باید به مشتری وفادار بمانیم؟

قبل از اینکه به سراغ چگونگی ایجاد وفاداری مشتری برویم بهتر است بفهمیم وفاداری در رفتار و احساسات افراد چگونه شکل گرفته و جلوه پیدا می کند.
وفاداری در روابط شخصی و کاری در مقایسه با وفاداری مشتریان کاملاً متفاوت است. در روابط شخصی یا کاری وفاداری حاصل یک تعهد است و به همین دلیل تا زمانی که تعهد و یا قرارداد فسخ نشده باشد حفظ آن لازم است. در تمام مکاتب اخلاقی به تعهد توصیه شده است (چه درست و چه غلط).

ولی قضیه وفاداری مشتری کمی فرق دارد.

برند الموندو (Elmundo) به این نکته ایمان دارد که در رابطه بین بیزینس و مشتریان وفاداری حاصل یک احساس خاص در مشتری است و اگر این احساس تامین نشود و یا خدشه‌دار گردد، مشتریان وفادار خود را از دست خواهد داد.
همچنین مجموعه همکاران برند الموندو (Elmundo) کاملاً به این نکته اذعان دارند که برای داشتن مشتریان وفادار اول شما باید به آنها وفادار باشید و مهمتر از آن وفادار بمانید.

۱- اصالت محصولات حفظ کیفیت محصولات و خدمات
۲- مناسب بودن نوع برخورد
۳- احترام به مشتری
۴- اهمیت قائل شدن برای مشتری
۵- تلاش برای حل مشکلات مشتری
و مهمترین نکته برای ما داشتن دغدغه برای رضایت مشتریان است.

rating - درباره ما
همانا که انسان‌ها وفادار ترین اند‌

اگر ما به مشتریان خود به شکل کیسه پول نگاه کنیم قطعاً آنها این نگاه ما را احساس خواهند کرد. فکر می‌کنیم پیامد چنین نگاهی قابله حدس است؛ مشتریان دیگر به ما اعتماد نمی کنند!
در حقیقت همانطور که گفته شد اگر مجموعه الموندو (Elmundo) یک «چرا» برای دنبال کردن به مشتریان خود بدهد و این اعتقاد را در آنها ایجاد کند که بهترین هستند، مشتریان کاملاً با شور و اشتیاق خود را وقف شما خواهند کرد.
استراتژی ترسیم شده توسط مجموعه الموندو (Elmundo)نقطه عطف مدیریت بیزینس ما و وفاداری شما مشتری گرامی را تضمین می‌کند.
و همانا که انسان‌ها وفادار ترین اند‌.

goal1 - درباره ما

۱- پایگاه داده از اطلاعات مشتریان:
توضیح: اطلاعات مشتریان شامل ایمیل، شماره تلفن، آدرس پستی و آیدی تلگرام می باشد.
روش استفاده از اطلاعات مشتریان:
تبریک تولد، ماهنامه، تبریک سال نو، اخبار فروش ویژه، کد تخفیف و یادآوری دوستانه، تعامل در شبکه های اجتماعی، خدمات پس از فروش.
۲- نیاز مشتری:
پیشنهاد و راهنمایی صادقانه در زمینه (ادکلن، رایحه)
(ما بهترین‌مشاور برای مشتریان خود هستیم)
۳- استاندارد در مورد نحوه ارائه خدمات به مشتریان:
مجموعه الموندو (Elmundo) در نظر دارد که پروسه تحویل کالا و خدمات مشتریان را به صورت کامل و دقیق مشخص نماید زیرا از نظر این مجموعه احترام به وقت مشتری احترام به خود اوست.
۴- خدمات مشتریان:
ثبت نظر، امتیاز دادن به محصولات، پرداخت آنلاین و انتخاب محصولات با تنوع بسیار بالا
۵- خدمات پس از فروش:
محصولات خریداری شده توسط مشتری به هر دلیلی قابل برگشت و مبلغ به صورت آنی به مشتریان عزیز ارجاع داده خواهد شد.