تضمین اصالت محصولات الموندو ، شفاف‌تر از همیشه

xmas separator 150x59 - تضمین اصالت محصولات الموندو
بگ اختصاصی الموندو

فروشگاه الموندو با توجه به ضمانت اصالت کالا که در این مجموعه برای اطمینان کاربر قرار داده است عطر و ادکلن خریداری شده را به همراه بگ مخصوص فروشگاه، فاکتور سربرگ دار مجموعه الموندو و پاکت لوگو دار مجموعه ی الموندو به همراه مهر برجسته الموندو، جهت رضایتمندی و افزایش اعتماد مشتری پس از خرید از فروشگاه عطر و ادکلن الموندو، برای  خریدارن عزیز ارسال می نماید.

bag - تضمین اصالت محصولات الموندو

فاکتور الموندو

امروزه خرید اینترنتی به صورت قابل توجهی در ایران افزایش یافته است. اما در این میان، افراد بسیاری سابقه خرید ناموفق یا خرید از فروشگاه های اینترنتی نامعتبر را داشته اند که عموما با مشکلاتی مواجه شده اند. لازم به ذکر است که مهم ترین عامل و در واقع مهم ترین سند هم برای فروشنده و هم برای خریدار، فاکتور خرید می باشد که از سمت فروشنده به مشتری تحویل می شود. فروشگاه الموندو جهت اطمینان و اصالت کالا و خریدی مطمئن، برای خریداران عزیز فاکتور سربرگدار با مهر امضا الموندو را ارسال خواهد نمود. همچنین در نظر داشت باشید که برای مرجوع کردن محصول به هر دلیل ارائه فاکتور سربرگدار الموندو الزامی می باشد .

factor - تضمین اصالت محصولات الموندو

پاکت لوگو دار الموندو

وجود عطر و ادکلن غیراصل در بازار ایران به دلیل عدم حضور نمایندگی رسمی بسیاری از برندها، مسأله‌ای شایع است و گاهی تفکیک این عطر و ادکلن  از نمونه‌های اصل آنها فرآیند پیچیده‌ای است. اگرچه این معضل در بسیاری از کشورهای دیگر نیز وجود دارد و فروشگاه‌های آنلاین معتبر جهان هر کدام با توجه به شرایط و قوانین خاص کشور محل فعالیت، سازوکار ویژه‌ای برای مقابله با آن در نظر گرفته‌اند. یکی از راهکار های دیگر الموندو ، ارسال  پاکت لوگو دار مجموعه ی الموندو به همراه مهر برجسته الموندو برای خریدان عزیز فروشگاه الموندو می باشد. تمام تلاش مجموعه الموندو به منظور ارائه خدمات دقیق و رضایت بخش و ایجاد حس اطمینان از خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال برای مشتری انجام پذیرفته است. باشد که خدمات الموندو رضایت کامل مشتری را جلب نماید.

pakat - تضمین اصالت محصولات الموندو