credit card payment concept landing page 52683 24768 600x600 - شیوه‌های پرداخت

روش پرداخت

پرداخت در محل ( تهران )

این شیوه پرداخت مختص شهر تهران ( مناطق ۲۲ گانه ) است و مشتریان میتوانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند. به غیر از حالت سوپرایز الموندو

پرداخت اینترنتی ( تمامی استانها )
کاربران الموندو میتوانند در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت انلاین پرداخت کنند و با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از ان پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش ، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارده مرحله ارسال می شود .
هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید .

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید .
برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به :
شماره کارت : ( شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )
رمز دوم یا رمز پویا : ( برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید ).
نکته : برای فعال کردن رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی میتوانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه ، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید . سپس ، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز خود را انتخاب کنید .
cvv2:( یک کد سه یا چهار رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج میشود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد )
تاریخ انقضا : ( تاریخ انقضا کارت بانکی روی ان حک شده است . اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد میتوانید عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید )