اتو کرن - تاریحچه برند عطر ادکلن اتو کرن
کشور: آلمان
فعالیت اصلی: مد
شرکت مادر: Maurer & Wirtz

اوتو کرن یک طراح لباس آلمانی است که خانه مد خود را تاسیس کرد. شرکت مستقر در هرفورد در آلمان است. از سال ۲۰۰۰ این شرکت در مالکیت Ahlers Jsc قرار داشت. و با شرکای معتبر پروانه ساخت لباس و لوازم جانبی زنانه همکاری کرده است.

Kern’s fashion مناسب برای خانم ها و آقایانی است که برای مد رایج خیلی جوان هستند اما برای ظاهر نوجوان خیلی بزرگ هستند. این برند با وجود جذابیت مد بسیار ، قیمت های مناسب ، متناسب و مطلوبی را ارائه می دهد.

این مارک سبک زندگی برتر شامل محصولاتی مانند پیراهن ، شلوار جین و کمربند ، لباس بافتنی ، لباس مردانه و لباس ورزشی برای آقایان است. شرکت های همکار برای زنان بلوز و لباس بافتنی تولید می کنند.

آرم این مارک شامل شیر و سبک “K” است. منشأ آنها از نشان خانوادگی اتو کرن است و نمادی از پویایی قدرتمندی است که توسط این برند تجسم یافته است.

این شرکت توسط Otto Kern در سال ۱۹۷۱ تاسیس شد. اولین مجموعه های این شرکت بر اساس طراحی پیراهن ساخته شد و سپس در شلوار جین ، لباس بافتنی ، لباس ورزشی و لوازم جانبی به سبک کاملاً جدید و مد بالا گسترش یافت. امروز Otto Kern طیف وسیعی از محصولات دیگر را در مجموعه خود ارائه می دهد – عطرها ، کیف ها ، کمربندها و لباس های زیر.

اتو کرن همچنین پنج جفت خوشبو برای زنان و مردان راه اندازی کرده است.  اولین نسخه در سال ۱۹۹۰ ایجاد شد و جدیدترین آن از سال ۲۰۲۰ است.

ورونیک نیبرگ ، وینسنت شالر و الکساندرا کاله.