دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم ۲۰۲۰

عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم ۲۰۲۰

همانطور که سوفی در ماه مه اعلام کرد ، گرلن آماده راه اندازی جدیدترین نسخه شالیمار ، عطر افسانه ای ، که در کل صنعت عطر بسیار مورد توجه است. تیری واسر عطرساز داخلی گرلن پیش از این ، نسخه جدید عطر را به عنوان پیرو وفاداری از روح عطر اصلی اعلام کرده بود ، “مواد اولیه اساسی احساسات افسانه ای شالیمار  را در یک طیف جدید تنظیم می کند. “

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum 2 - عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020

گرلن شالیمار ادو پرفیوم در سپتامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار عطر و ادکلن شد ، بطری شالیمار بسیار زیبا و خاص طراحی شده است. این شیشه به شکل یک جام ساخته شده که روی آن یک تاج آبی رنگ خودنمایی می‌کند. دور گردن بطری، یک روبان به شکل پاپیون بسته شده که زیبایی آن را دوچندان کرده است. مایع زردرنگ این عطر از روی شیشه‌ی شفاف آن به خوبی دیده می‌شود.

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum 5 - عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020

گرلن جدیدترین آفرینش را با این یادآوری همراه می کند که “شالیمار برای ادای احترام به داستان عشق افسانه‌ای بین امپراتور شاه جهان و همسرش ممتاز محل ساخته شد. قبل از آن که شاه جهان به امپراتوری برسد، نام او شاهزاده خرم بود. وی در بیست سالگی، هنگامی‌که در بازار قدم می‌زد، دختری جوان و زیبا را دید و به سرعت عاشق زیبایی او شد. شاه جهان پس از رسیدن به امپراتوری، دختر زیبا را به همسری خود برگزید و نام ممتاز محل به معنی جواهر کاخ را برای او برگزید.

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum 6 - عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020

شالیمار ، که در زبان سانسکریت به معنی “معبد عشق” است ، برای همیشه نماد جوهر آرزو ، وعده عشق ابدی است. این افسانه با شالیمار فیلتر د پارفوم ، یک ادو پرفیوم که در اصل با رایحه اصلی شالیمار همراه است ، ادامه دارد. یک تنوع بسیار لطیف به لطف نت های مخملی پودری ، مانند یک نوشیدنی اعتیاد آور تصفیه شده.

الموندو
معرفی عطر ادکلن ایلا کی رز د پوشکار

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum 1 - عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020ترکیب جدید شالیمار وارث شالیمار فیلتر د پارفوم برای تأکید بر رایحه های مخملی و پودری ایجاد شده است که هر دو ملایم و بسیار اعتیاد آور هستند. این ترکیب با اتحادی از اسطوخودوس ، لیمو و ترنج آغاز می شود که طراوت و رایحه های خامه ای و تسکین دهنده را ترشح می کند. قلب تحت سلطه سایه های پودری عنبیه است ، همراه با یک دسته گل زرق و برق دار از گل یاس و گلهای رز گرم شده با پچولی ، سپس  گل بالزام و وانیل نرم و حسی ، که کلید همه نسخه های شالیمار است.

عطر ادگلن گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم ۲۰۲۰

عطر ساز: تیری واسر

نت های آغازین: اسطوخودوس ، ترنج ، لیمو

نت های میانی: زنبق ، گل رز ، یاسمن

نت های پایه: پاچولی ، گل بالزام (حنا) ، وانیل

Guerlain Shalimar Philtre de Parfum 4 - عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020

شالیمار فیلتر د پارفوم ۲۰۲۰، به صورت ادوپرفیوم ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۹۹ یورو و ۹۰ میلی لیتر ادوپرفیوم با قیمت ۱۳۱ یورو در دسترس است که قبلاً از طریق وب سایت رسمی گرلن در  سپتامبر ۲۰۲۰ ارائه شده است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *