دانستنی های عطر

د نیو وانیلا پلانیفولیا ،توبروز ١٩٧۴اند پاپیروس

آتلیه دس فلرز بای کلوی :د نیو وانیلا پلانیفولیا ،توبروز ١٩٧۴اند پاپیروس

در سال ۲۰۱۹ ، خانه کلوی مجموعه خود را بنام آتلیه دس فلرز که شامل طیف وسیعی از ۹ عطر می شود راه اندازی کرد . این مجموعه الهام بخش “هزار و یک دسته گل” است و شامل گلها ، گیاهان و اسانس ها است.الهام از نام تجاری می تواند به عنوان یک باغ مخفی توصیف شود ، که از “خاطرات کودکی ، خاطرات سفر ، خاطره گویی از مکان ها ، یا لحظات قابل توجه زندگی عطاری ها” به تصویر کشیده شده است .این مجموعه اخیراً با سه رایحه جدید غنی شده است. که شامل دو خلاقیت جدید وبازنشر یک رایحه “کلاسیک” از دهه ۷۰ است.

Papyrus Chloé for women and men 1 - د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

این نام تجاری درباره وانیل پلانیفولیا توبروز١٩٧۴ و پاپیروس ، می گوید: “شعر طبیعت یک بار دیگر تسخیر شد” ، عطر و بوی عطر ۱۹۷۴ که به کارگردانی کارل لاجرفلد عرضه شد ، کلوی نام دارد .که دوستداران عطرهای پرنعمت و این دسته گل معروف به رنگ سفید از دهه ۷۰ را خوشحال می کند!این سه عطر ، همگی دارای ردبویایی مجلل هستند ، این ماه در فروشگاه های سفورا و گالریس لافایت در فرانسه موجود شدند.فرصتی شد برای من که آنها را امتحان کنم و عقایدم را به اشتراک بگذارم.

Vanilla Planifolia Chloé for women - د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

Vanilla Planifolia Chloé for women

عطر زنانه وانیل پلانیفولیا

وانیلا پلانیفولیا که توسط عطر ساز معروف کوئنتین بیج طراحی شده است ابتدا با ورود به ماده سبز و گیاهی ما را شگفت زده می کند. این عطر وانیلی که کوئنتین بیچ آن را به عنوان گل ارکیده اصلی تصور می کند ، که بوی آن تقریبا “در محیط طبیعی آن غیرقابل مشاهده است.” چند نت ادویه باعث افزایش حجم و برجسته شدن عطر می شود. در اولین لحظات ،این “وانیل” از ویژگی های طبیعی و ظرافت زیادی در شخصیت خود برخوردار است ، پس از آن یک طرف خورشیدی آشکار می شود ، که دور یک نت سفید گلی و کمی تند پیچیده شده است. پایه به سمت ابعادی گرمتر و دلپذیر (بنزوئین) ، کمی خوراکی می رود تا ظرافت های گردتر و احساساتی تر غلاف را برانگیزد. که با احساسی بسیار نرم و سرمست کننده ای از پوست مرطوب ، پوشانده شده است.

الموندو
مروری بر عطر میموزا تانرون و لاواند رومین پریس مونته کارلو

Papyrus Chloé for women and men - د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

Papyrus Chloé for women and men

عطر مشترک پاپیروس بای کلوی

پاپیروس ما را به قلبی از یک ترکیب چوبی فرو می برد. این یک بازی تضاد بین یک سطح ملایم ، میوه ای و معطر و یک زمینه تاریک و تقریباً دودی است. نت های بالایی جایگاه خود را به مرکبات نارنجی ، تقریبا شیرین و طراوتی سرسبز از گریپ فروت می بخشند. سپس چند لمس “مخروطی” ظاهر می شود (اکالیپتوس ، کاج) ، که همراه با مرکبات ، کمی اثر “شاهدانه” به عطر می بخشد. این تکامل به دلیل نت های گل رز و زیره سبزتر و وجهی گلگون دارد. سپس نت های پایه ای چوبی ، دودی و معدنی اطراف آنچه من حدس می زنم چوب خراطین و گایاک باشد ، و احتمالاً پچولی (اما به شکل کاملاً “ظریف”) ته نشین می شوند. یک نت از خزه با جلوه ای دلفریب کل رایحعه را پوشانده است.

Tuberosa 1974 Chloé for women - د نيو وانيلا پلانيفوليا ،توبروز ١٩٧٤اند پاپيروس

Tuberosa 1974 Chloé for women

عطر زنانه توبروز ١٩٧۴ توسط کلوی

برای دوستداران عطر معروف کلوی از دهه هفتاد توبروز١٩٧۴ یک نسخه مجدد است که با استانداردهای IFRA مطابقت دارد. این یک دسته گل گلدار خورشیدی ، با نت های سبک در پس زمینه ، است که توسط عطر ساز بتی بوس و تحت هدایت هنری کارل لاجرفلد در سال ۱۹۷۴ به بازار عرضه شده است. توبروز ١٩٧۴عطری بسیار “خورشیدی” است که با چند قسمت سبز رنگ تازه شده است نت ها ،گویی که روح دهه ۷۰ را در زمان خود به یاد می آورند. قسمت سبز همچنین قبل از آشکار ساختن طرف متراکم ، خامه ای و پرزرق و برق ، نت های طبیعی کافور و دارویی را برجسته می کند. شکوفه نارنج در کنارتوبروز از بعد خورشیدی رایحه پشتیبانی می کند ، بدن و وزن آن را به توبروز می بخشد و تمام وجوه عسلی آن را نشان می دهد. شکوفایی بسیار آفتابی این عطر همچنین جورجیو کلاسیک (۱۹۸۱) را با سیلی قاطعانه به ذهن متبادر می کند. یک عطر بسیار شیک که من خیلی دوست دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *