دانستنی های عطر

عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس

عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس

Miss Dior Rose Essence Dior for women

توسط سانیا پکیچ

در می ۲۰۲۲، خانه دیور، Miss Dior Rose Essence را از سری عطرهای نمادین Miss Dior عرضه کرد. این عطر اولین نسخه محدود سالانه در نوع خود است که با نت های گلی حاصل از برداشت فصلی سال ترکیب شده است.

دیور می‌گوید Miss Dior Rose Essence شامل گل‌های رز می از برداشت سال ۲۰۲۱ از Domaine de Manon در گراس است. یک شریک انحصاری و تاریخی دیور در گراس، Domaine de Manon برای اولین بار کل برداشت گل رز خود را در ماه می به تقطیر برای به دست آوردن گلاب اختصاص می دهد.

Miss Dior Rose Essence Dior for women 1 - عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس

عطر زنانه میس دیور رز اسنس

عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس، که بین دریا و کوه قرار دارد، از یک terroir ایده آل برای پرورش گل های عطر بهره می برد. – Domaine de Manon

گل رز از گل رز Grasse May در قلب این ترکیب قرار دارد. گلاب گرد و شیرین این ترکیب را با طبیعی بودن تازه می کند. Miss Dior Rose Essence به عنوان ترکیبی بین طراوت گل و حسی از نت های چوبی خس خس، نعناع هندی و گایاک که در راحتی مشک پیچیده شده است، توصیف می شود.

Miss Dior Rose Essence Dior for women 3 - عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس

بالا: شمعدانی

قلب: می رز

پایه: وتیور، نعناع هندی، چوب گایاک، مشک

جعبه از ۱۰۰% سلولز گیاهی سازگار با محیط زیست ساخته شده است و کاغذ صورتی که لایه بیرونی را می پوشاند از کاغذ بازیافتی ساخته شده و به سلولز گلبرگ خمیر شده است. الیاف گلبرگ از گل رز باقیمانده ماه می بدست می آید. بدنه بطری عطر حاوی ۲۵ درصد شیشه دوستدار محیط زیست است. عطر زنانه دیور میس دیور رز اسنس، به صورت یک ادو تویلت ۱۰۰ میلی لیتری در نسخه محدود موجود است.

الموندو
عطر زنانه گوتال فولی دن سویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *