دانستنی های عطر

عطر زنانه نارسیسو رودریگز فور هر لیمیته

عطر زنانه نارسیسو رودریگز  فور هر لیمیته

عطر زنانه نارسیسو رودریگز  فور هر لیمیته

برند نارسیسو رودریگز فور هر ، شناخته شده و محبوب ترین عطرهای تجاری مد آمریکایی . برند نارسیسو رودریگز ، که ویژگی های مشک را برای همه آهنگ های خانه شناخته شده جشن می گیرد ، در سال ۲۰۰۳ به عنوان اثری از عطاری ها کریستین ناگل ارائه شد و فرانسیس کورکجیان. این خلاقیت خاص برخلاف پرفیوم بعدی که از گلهای شیرین ، مشک و سایه های پودری استفاده می کند ، بر اساس عملکرد واضح تر و شدیدتر بود.

بسیار سکسی ، بسیار جذاب و فریبنده ، این پایه و اساس کل مجموعه نارسیسو رودریگز است ، و تمام خلاقیت هایی که بعداً آغاز شد. دهانه رایحه عطر اسمانتوس شیرین را ارائه می دهد ، با زردآلو مانند رایحه ، با شکوفه پرتقال و ترنج مخلوط شده است. قلب توسط مشک اداره می شود ، همراه با عنبر ، روی مخلوط چوبی وتیور و پچولی گذاشته می شود و با وانیل نرم و پودری مخلوط می شود.

Narciso Rodriguez For Her Eau de Toilette Edition Limitée Narciso Rodriguez for women 1 - عطر زنانه نارسیسو رودریگز  فور هر لیمیتهعطر زنانه نارسیسو رودریگز  فور هر لیمیته

NARCISO RODRIGUEZ FOR HER EAU DE TOILETTE EDITION LIMITEE

  • نت های بالایی: اسمانتوس ، شکوفه پرتقال ، ترنج
  • نت های میانی: مشک ، عنبر
  • نت های پایه: وتیور ، وانیل ، پچولی

نسخه جدید و بطری بطری طرح اصلی را تکرار می کند ، این بار با جزئیات طلایی رنگ در اطراف گردن بطری و یک بشقاب با نام تجاری و عطر روی آن تزئین شده است. عطر زنانه نارسیسو رودریگز  فور هر لیمیته از اواسط سپتامبر سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱۰۰ میلی لیتر با قیمت ۱۱۸ یورو در دسترس می باشد.

الموندو
عطر ادکلن زنانه و مردانه عربسکو پرل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *