دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن آمواج کریمسون راکس ۲۰۲۰

معرفی عطر ادکلن آمواج کریمسون راکس ۲۰۲۰

عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه هنگام غروب با شکوه و عظمت کوه های الحجر را به یاد می آورد. یک نفر که در بالا ایستاده است ، احساس شیرینی از صلح را در خود فرو می برد. عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه تداعی کننده ی یک گل رز سرخ است و با رایحه ی جذابی که دارد می تواند توجه اطرافیان را به سمت شما جلب کند .

برای این عطر ، آمواج یک گل سرخ شدید را زنده کرد ، یکی از گیاهان مقاوم در برابر آب و هوای شدید اما در عین حال ملایم ، خوشامدگو و درست مانند کوههایی که خانه خود می نامد ، ریشه دارند تا در برابر زمان مقاومت کنند. تکسچر گل رز ، نت های قرمز دارچین و یک توافق عسل عناب خاکی است که همراه با اوک وود و سدروود کوه های الحجر را به رنگ های عمیق سرمه ای رنگ آمیزی می کنند.

CRIMSON ROCKS 1 - معرفی عطر ادکلن آمواج کریمسون راکس 2020

دومیتیل برتیه طراح عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه می گوید:

“هنگام ایجاد عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه ، من از رنگ سرمه ای راک رز اف الحجر و سایه کوههای آن که توسط آخرین اشعه های خورشید آوریل روشن شده است ، الهام گرفتم. “من از دو عصاره متفاوت و بدیع گل رز استفاده کرده ام ، که به رایحه های باشکوه آنها اجازه می دهد مستقیماً در نت بالا رونمایی شوند و سپس سایر وجوه موجود در قلب ترکیب را نمایان کنند. این ماده با دارچین ضروری است که در ذهن من” بوی قرمز “می دهد سرانجام ، من یک نت خشک و اعتیاد آور چوب بلوط ، ساخته شده با وتیور و رد سدر وود ، ساخته ام.

الموندو
ادکلن ایسی میاکی نویت د ایسه پولاریس

CRIMSON ROCKS 3 - معرفی عطر ادکلن آمواج کریمسون راکس 2020

عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه ، عطر سال ۲۰۲۰ می باشد و در گروه بویایی شرقی گلی قرار دارد. آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه با رایحه ی گرم و شیرین برای استفاده در فصول سرد سال می باشد. طراح عطر آمواج کریمسون راکس دومیتیل برتیه می باشد . نت های بکه کار رفته در این عطر می توان به فلفل صورتی ، دارچین ، رز ، عسل ، درخت بلوط ، خس خس ، سدر اشاره کرد.

  • نت اولیه : فلفل صورتی , دارچین
  • نت میانی : رز , عس
  • نت پایه : درخت بلوط , خس خس , سدر

عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه دارای پخش بو و ماندگاری بی نظیر است و تا ساعت ها بر روی پوست و لباس شما ماندگاری دارد .عطر آمواج کریمسون راکس مردانه زنانه ، در حجم ۱۰۰ میل حجم دارد و غلظت آن ادوپرفیوم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *