دانستنی های عطر

عطر ادکلن برلین گالیوانت

قدم زدن در شهرها: عطر ادکلن برلین گالیوانت

Berlin Gallivant for women and men

نیک استوارد ، مالک و خالق برند معروف گالیوانت در انگلیس ، باید قهرمان و الگوی همه هیپسترها ، شهرنشینان و “راه اندازان” جهان باشد. مردی که عاشق گشت و گذار در شهرهای جهان است عشق خود را به خیابان های ناشناخته در شهرها تبدیل کرده است به یک پروژه تجاری موفق در حوزه عطر سازی. اگر می دانید منظور من چیست ، یک IKIGAI واقعی هستید.جالب است بدانید که تجارت گالیوانت در طی همه گیری کرونا چقدر رشد کرده است – وقتی همه ما فقط سفرهای مجازی و بویایی داشتیم و قدم زدن در خیابان ها جایگزین قدم گذاشتن روی تردمیل شد.امروز من از کمد لباس عطر خود عطر برلین گالیوانت را که به پایتخت آلمان اختصاص داشت ، بیرون آوردم. این یکی از شش عطر اولیه است که این برند در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرده است.

“چوبی ، مرکباتی ، ادویه دار – تضادی از نور و تاریکی. این رایحه بتن و فولاد برلین – و جنگل و دریاچه های اطراف شهر را تداعی می کند.”تابستان های بی دغدغه ، طراوت آب ، شنا در Strandbad Wannsee. و زندگی شهری ، چرمی ، دودی ، ادویه ایی ، و بودن در داخل و زیر زمین است. انحطاط آور ، فقیر اما سکسی. “این شهر از بلوک های آپارتمان وحشیانه ، بتونی ، کف های پارکت زیبا و بوهمیان مدرن است.” – توضیحات برند

من با نیک استوارد فقط در چند اصطلاح خاص موافقم – مرکبات ، تند ، چوبی. عطر و بوی برلین ساخته شده توسط گالیوانت به نظر من بی خیال نیست – فقط گردشگران در یک قدم زدن احساس راحتی در هر شهری را دارند و بقیه افراد در حال رفتن به کار بعدی هستند ، فقط این است که دیگران را با خرد کردن خود آزار ندهید. عطر ی تمیز ، خنثی ، سبک و – یک ادکلن مرکباتی مدرن با سیلیک چوبی آرام و کمی شیرین.
آکورد مرکبات ملایم آن با جرقه اشتعال زا فلفل صورتی و سیاه شروع می شود ، اما این ادویه به اندازه یک تیره هوایی و خوش بینانه ماندارین و گریپ فروت بدون گوگرد، و رزین های تلخ نیست. آغاز کار یادآور مینیمالیسم برازنده کلن موگلر است ، اما آرد گل سبز نرولی در سر و قلب در اینجا با ماندارین و گریپ فروت جایگزین شد. یا – اگر به خلاقیت های جدیدتر نگاه کنیم – می تواند ترکیبی از هر سه عطر + مولکول ۰۱ به طور هم زمان باشد. کمی نارنگی ، عنبیه و فقط کمی پچولی (اتفاقاً این مفهوم نیز از برلین است). در ابتدا ، نت تمیز و باطراوت است ، گویی که عطر می گوید: “من با صابون شسته شده ام ، و همه لباسهای من از ماشین لباسشویی تازه بیرون آمده اند ، زیرا ممکن است بوی آن را حس کنید.”

Berlin Gallivant for women and men - عطر ادکلن برلین گالیوانت

Berlin Gallivant for women and men

در قلب ، شروع کاملاً تمیز با دوستی و تعادل نت های خشک چوبی و پودری در برابر پس زمینه Iso E Super ادامه می یابد. مقداری چرم سیاه بسیار خجالتی ، مقداری صابون زنبق سفید در یک دستمال بافته شده از ریزوم های وتیور ، و مقداری چای سیاه در یک شیشه سرو چوبی وجود دارد.
کارین کوالیر عطری عالی را برای سفر ایجاد کرده است – حتی یک روز در هواپیما در کنار منبع برلین نشسته اید ، از آن خسته نخواهید شد. شهرنشینی که برلین را انتخاب می کنند ، از مرزهای شخصی به خوبی آگاه هستند و با دقت به عنوان یک ارزش مقدس – هم برای خود و هم برای دیگران – با آن رفتار می کنند.

الموندو
عطر زنانه کاشارل یس آی ام گلوریوس

نمونه های مشابه در جهان عطرسازی؟ قسمت بالای M + Mandarine توسط اسنتریک مولکولز و قلب M + Iris ، مخلوط و کمرنگ است. . اگر نسخه گلدار و روشن تر و تازه تری می خواهید ، نسخه سرگرم کننده کولونز نیشان وجود دارد. اما برلین با این رایحه و بسیاری از رایحه های دیگر متفاوت است – بسیار جمع و جور و سازگار با محیط زیست است – هم از نظر اندازه بطری (فقط ۳۰ میلی لیتر) و هم از نظر میزان سیلیکون. و اگر آن را در لس آنجلس ، قاهره یا یکاترینبورگ بزنید ، کسی را متعجب نخواهید کرد. منظور شما را خواهند فهمید و فکر نمی کنند اهل آلمان هستید. برلین گالیوانا و سایر رایحه های گالیوانت به صورت ۳۰ میلی لیتر ادوپرفیوم در دسترس هستند و از طریق وب سایت رسمی با قیمت ۶۵ پوند و همچنین در قسمت فروش این برند خریداری می شوند.

نت های برتر: گریپ فروت ، کلمنتین ، لیمو و فلفل صورتی؛
نت های میانی: چای سیاه و فلفل سیاه ؛
نت های پایه: وتیور ، سرو و پاچولی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *