دانستنی های عطر

عطر زنانه گلم وری گودگرل کارولینا هررا

عطر زنانه گلم وری گودگرل کارولینا هررا

CAROLINA HERRERA VERY GOOD GIRL GLAM PARFUM

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

مجموعه عطرهای محبوب گود گرل توسط کارولینا هررا از جدیدترین عطر خود یعنی وری گود گرل گلم استقبال کرده است. این بار، رکاب رکابی با رنگ قرمز گیلاسی براق است. این خط قبلاً تعدادی بطری قرمز داشته است: نسخه سالگرد کارولینا هررا گود گرل رابی اسپارکل کولکتر ادیشن، وری گود گرل توسط کوانتین بیچ و لویس تورنر، عطر با عطر رز متضاد وتیور.

جدیدترین نسخه وری گود گرل گلم یک بار دیگر با گل رز و خس خس بازی می کند، هرچند به شیوه ای میوه ای تر و شیرین تر. دارای گیلاس سیاه و بادام تلخ خوشمزه است.

CAROLINA HERRERA VERY GOOD GIRL GLAM PARFUM 2 - عطر زنانه گلم وري گودگرل کارولینا هررا

همانطور که کارولینا هررا اعلام می‌کند: “پرفیوم بسیار خوب دختر گلم، قصیده‌ای از قدرت زنانگی است – عطری بی‌باک و درخشان که بوسیله عطر گیلاس درخشان و بطری استیلتو مشخص می‌شود.”

“پرفیوم وری گود گرل گلم با تضادهای شیرین و خوش طعم، دوگانگی را تجسم می‌کند که کلید هر عطر در خانواده گود گرل است. نت‌های تند بالای گیلاس این رایحه را مشخص می‌کنند، در حالی که گل رز به روز شده، قلب زنانه را تقویت می‌کند و آن را از یک ادکلن بالا می‌برد. عطر را به یک عطر غلیظ تبدیل کنید. پایه ای از وتیور و بوربن وانیلی با منبع پایدار، عمق آن را تشدید می کند و تضاد را افزایش می دهد.”

عطر وری گود گرل گلم توسط عطرسازان Quentin Bisch، Louise Turner و Shyamala Maisondieu ساخته شده است.

به گفته کوئنتین بیش، “تونالیته گیلاس بسیار عمیق تر و بسیار شدیدتر است”. “حتی از نظر بصری، گیلاس یک جنبه مرموز و لاکی دارد، با بازی درخشان بر روی سایه های عمیق قرمز تیره و صورتی”.

الموندو
 عطر زنانه الیزابت آردن وایت تی جینجر لیلی

CAROLINA HERRERA VERY GOOD GIRL GLAM PARFUM 1 - عطر زنانه گلم وري گودگرل کارولینا هررا

یک تفسیر واقعی و انفجاری از رنگ با پیوندهای عمیق با قدرت ذاتی زن.

نت آغازی: گیلاس سیاه، بادام تلخ
نت میانی: گل رز، زنبق
رایحه پایه: خس خس، وانیل بوربون

این برند این فلکن را اینگونه توصیف می‌کند: «پرفیوم بسیار خوب دختر گلم، طرح پرچم نمادین دختر خوب را با رکاب‌های براق قرمز گیلاسی خود، آغشته به آبشار خیره‌کننده‌ای از زرق و برق تکرار می‌کند – بیانی تماشایی از زنانگی».
کارلی کلوس چهره این عطر جدید است. این عطر در بطری های ۳۰ میلی لیتری، ۵۰ میلی لیتری و ۸۰ میلی لیتری موجود است که غلظت آن به عنوان عطر نشان داده شده است. از مارس ۲۰۲۲ می توانید عطر جدید را در وب سایت رسمی Carolina Herrera پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *