دانستنی های عطر

ادو پرفیوم زنانه کلوی نوماد نچرل

Chloé Nomade Naturelle Eau de Parfum

ادو پرفیوم کلوی نوماد نچرل (عطر زنانه)

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

جدیدترین عطری که برای تداعی جنبه های جسورانه و ماجراجویانه زنان کلوئه خلق شده است، عطر کلوی نوماد نچرل  است که ما را با نسخه ای متفاوت از خلوص و طبیعی – که مفهوم اصلی مجموعه نوماد است – مجذوب خود خواهد کرد. ستون نوماد در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و بلافاصله تحسین های متعددی را به دست آورد. پس از اولین نسخه، کلوئه تصمیم گرفت خط تولید را با نسخه های جدید گسترش دهد: نوماد ادوتویلت (۲۰۱۹) و نوماد ابسولو د پرفیوم (۲۰۲۰). اما امسال (۲۰۲۲) به موضوع اصلی عطر – طبیعی بودن – با یک ترکیب جدید اشاره دارد: ادوپرفیوم نوماد نچرل.

Chloe Nomade Naturelle Eau de Parfum 1 - ادو پرفیوم زنانه كلوي نوماد نچرل

چهره تبلیغاتی کلوی نوماد نچرل جدید نائومی اسکات است که با بازی در نقش یاس در فیلم علاءالدین شناخته می شود. این ترکیب با ترکیبی از لیکور میرابل، فریزیا، خزه بلوط، گل یاس مصری، خرما، چوب صندل و وانیل ملایم به عنوان نویدهای اصلی، نوید معمولی، نت‌های صاف و ظریف را می‌دهد. نوماد نچرل جدید گرم، لذت بخش و شهوانی است و در رنگ پودری و لذیذ خود با مدل های قبلی خود متفاوت است.

این عطر ۱۰۰% وگن اعلام شد. عطرساز این ترکیب کارولین دومور است.

نت کلیدی: لیکور میرابل، فریزیا، خزه بلوط، یاس مصری، خرما، چوب صندل، وانیل

بطری کلوی نوماد نچرل شکل نمونه های قبلی خود را با جزئیات برجسته روی شیشه تکرار می کند. این عطر در ۳۰ میلی‌لیتر، ۵۰ میلی‌لیتر و ۷۵ میلی‌لیتر ادوپرفیوم از اواسط ژانویه ۲۰۲۲ در برخی کشورها در دسترس خواهد بود، در حالی که انتظار می‌رود فروش گسترده‌تری از فوریه ۲۰۲۲ آغاز شود.

الموندو
معرفی ادکلن پپ جینز لاندن پپ جینز بلک ایز ناو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *