دانستنی های عطر

عطر زنانه روشاس گرل

 عطر زنانه روشاس گرل

Girl Rochas for women

بررسی عطر

توسط النا کنزویچ

به زودی اولین قسمت از عطر جدید Rochas Girl – Blooming منتشر می شود. این عطر توسط Paul Guerlain، نوه عطرساز معروف ساخته شده است. او نیویورک را برای تحصیل در رشته عطرسازی به جای پاریس انتخاب کرد و در مدرسه عطرسازی IFF ثبت نام کرد. پس از شش سال اقامت در آمریکا، پل در حالی که با تیم فروش Guerlain کار می کرد، به تحصیل در زمینه اقتصاد عطرسازی در ISIPCA ادامه داد. در پاریس، او به اندازه کافی خوش شانس بود که شاگرد آن فلیپو شگفت انگیز شد. در ۱ آوریل ۲۰۲۰، Paul Guerlain به عنوان یک عطرساز جوان ترفیع یافت. من مشتاقانه منتظر استشمام خلقت جدید Paul Guerlain هستم، اما قبل از آن، می خواهم اولین عطر را به شما معرفی کنم، Girl Rochas، که توسط مربی پل، آن فلیپو برای روچاس ساخته شده است، که من کارهایش را تحسین می کنم.

نام این عطر، Girl، تداعی کننده است و پس از استشمام، سبکی و شیرینی آن را توجیه می کند، یادآور آبنبات های سفت با طعم انگور. من معتقدم که این میوه‌ای شیرین خاص از مواد شدید شکوفه‌های پرتقال می‌آید، زیرا آن را در عطرهای دیگر با محوریت شکوفه‌های پرتقال، از جمله ساخته‌های اخیر Anne Flipo، Libre YSL و L’Interdit Givenchy استشمام می‌کنم. در دختر، شکوفه پرتقال بوی انگور می دهد، به ویژه، مانند انگور ایزابلا که به خاطر طعم کامل گلی اش معروف است. من شباهت مشابهی به ایزابلا در Pure Poison Dior دارم و آن را دوست دارم.

الموندو
معرفی عطر ادکلن میزنسیر گلدن عود 2020

Girl Rochas for women 2 - عطر زنانه روشاس گرل

وقتی برای اولین بار بوی Girl Rochas را حس کردم، فکر کردم: خوب، این نمی تواند جدی باشد! رایحه آنقدر کلیشه ای دخترانه بود که من خود به خود شروع کردم به فکر کردن به سن دختری که آن را بپوشد. یک آبنبات چوبی میوه ای! با این حال، همانطور که به طور طبیعی جذب توسعه آسان و بی عیب و نقص آن شدم، از وضوح آن لذت بردم. اگرچه این عطر گلی-میوه ای انتزاعی است، اما من آن را به وضوح بدون حدس زدن، انتظار یا سردرگمی استشمام کردم. این چیزی است که ما در بسیاری از عطرهای مدرن فاقد آن هستیم – توسعه منسجم بدون شکستگی، تغییرات نامعقول، مصرف بیش از حد ناموجه، انتشار بیش از حد مواد آن. در Girl Rochas، هارمونی راحتی را احساس می‌کنم که آرزو می‌کردم بیشتر در عطرها بو می‌دادم، گویی همه مولکول‌های آن از هم فاصله دارند و به راحتی جریان می‌یابند و در هر فاصله و زمان معینی از تولید عطر، آرام می‌کنند و حواس شما را خشنود می‌کنند.

Girl Rochas for women 2 - عطر زنانه روشاس گرل

نت آغازی: نرولی، فلفل صورتی، توت سیاه

قلب: شکوفه پرتقال، یاس، ارکیده

پایه: چوب صندل، سدر، وانیل

عطر زنانه روشال گرل ۲۰۲۱ رایحه ای سبک میوه ای-شیرین و در عین حال تازه، جوان و معصوم، اما در عین حال ظریف و حتی شیک است. اسپری خوب آن – شعار Feel Good کاملاً متناسب با آن است. شگفت‌انگیز است که چگونه مهارت عطرساز و ظرافت‌های دقیق، همان عطر دخترانه تازه، شیرین و شیرین را با عطرهای خنده‌دار، احمقانه، مبتذل و بی‌علاقه‌اش در قفسه متفاوت می‌سازد.

الموندو
مهندسی در عطرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *