دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن هوگو بوس هوگو من ۲۰۲۱

از ژانویه ۲۰۲۱ ، تحت مجوز کتی ، هوگو بوس جدیدترین عطر را در خط معروف هوگو ارائه می دهد: هوگو من. همانطور که مارک توصیف می کند: “عطر هوگو من برای مردانی است که می خواهند زندگی خود را با شرایط خود ادامه دهند. آنها اصل واقعی هستند ، معتقدند که قوانین برای به چالش کشیدن ساخته شده اند و باید پتانسیل شخصی را حداکثر کشف کرد.”

Hugo Man Hugo Boss for men 2021 5 - معرفی عطر ادکلن هوگو بوس هوگو من 2021

Hugo Boss HUGO MAN Eau de Toilette

عطر ادکلن عطر ادکلن هوگو من ۲۰۲۱

ترکیبی از نت ها ترکیبی معطر ، تازه ، میوه ای ، دودی و خاکی ایجاد می کند که در آن طبیعت خام حالت شهری و عصبی به خود می گیرد. سیب های سبز ترد در قسمت ابتدایی ترکیب هستند و از ترکیبات اسطوخودوس در هسته عطر خبر می دهند ، در حالی که پایه آن دودی و خاکی را در زیر نت های برجسته با گل حنا ، نت های چوبی و کاج فراهم می کند.

Hugo Man Hugo Boss for men 2021 2 - معرفی عطر ادکلن هوگو بوس هوگو من 2021

  • نت ها: کاج ، اسطوخودوس، سیب سبز

هوگو من با به روزرسانی جلب توجه کننده بطری نمادین ، ​​فلاسکی شکل و یک کمپین جسورانه ، برای دوره جدیدی اختراع شد که این سوال را مطرح می کند: من هوگو هستم … شما هستید؟ با بازی سفیر جهانی هوگو ، موسیقیدان لیام پین ، راه اندازی مجدد هوگو من از ارزشهای اصلی فردیت و بیان خود استفاده می کند.

Hugo Man Hugo Boss for men 2021 4 - معرفی عطر ادکلن هوگو بوس هوگو من 2021

عطر ادکلن هوگو من ادو تویلت

طراوت و نشاط آور ، هوگو من  رایحه ای است که اعتماد به نفس را تحریک می کند و خواستار اقداماتی است که در یک جعبه مات ایجاد شده از کاغذ بازیافتی ۹۸٪ بدون هیچگونه بسته بندی ویولن سل برای رویکرد پایدارتر ارائه شده است.

Hugo Man Hugo Boss for men 2021 3 - معرفی عطر ادکلن هوگو بوس هوگو من 2021

عطر ادکلن هوگو من ادو تویلت

این عطر از اول ژانویه با قیمت ۱۱۰ دلار (۲۰۰ میلی لیتر) ، ۸۵ دلار (۱۲۵ میلی لیتر) و ۴۷ دلار (۴۰ میلی لیتر) در Macy’s عرضه می شود.

الموندو
عطر مردانه ورساچه اروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *