دانستنی های عطر

عطر کنزو هوم ادوتویلت نسخه ۲۰۲۲

Kenzo Homme Eau de Toilette Kenzo for men

عطر مردانه کنزو هوم ادوتویلت نسخه ۲۰۲۲

عطر نمادین Kenzo Pour Homme از سال ۱۹۹۱ توسط کریستین ماتیو ساخته شده است. سال گذشته برند کنزو تصمیم گرفت وارثی مدرن را راه اندازی کند که دارای DNA اصلی است و عطرهای چوبی و دریایی آن را جشن می گیرد. Kenzo Homme Eau de Toilette Intense (2021) توسط عطرساز با استعداد Quentin Bisch ساخته شد که با رایحه های دریایی، ادویه ها، خمیر انجیر، نت های درخت انجیر و چوب های خامه ای و صاف بازی می کرد.

Kenzo Homme Eau de Toilette Kenzo for men 3 - عطر کنزو هوم ادوتویلت نسخه 2022

در ژانویه ۲۰۲۲، کنزو جدیدترین نسخه را برای KENZO HOMME COLLECTION ارائه می‌کند، که “طراوت اسپری نمک را ارائه می‌دهد که با نفسی سبز و چوبی مخلوط می‌شود: کاج و چوب صندل، مانند پیاده‌روی در کنار دریا در امتداد مسیر درخت‌کاری‌شده. دنباله ای که مانند یک نفس یددار واقعی پوست را نوازش می کند و شاداب می کند.”

مولکول کالیپسون با بوی دریایی، آبکی و کمی میوه ای خود، ترکیب با جوز هندی تند، ترکیب را باز می کند. قلب به Kenzo Pour Homme وفادار می ماند و آکورد کاج ترکیب شده با نعناع هندی را جشن می گیرد، در حالی که پایه آن بستری چوبی از چوب سدر و چوب صندل را فراهم می کند.

Kenzo Homme Eau de Toilette Kenzo for men 3 - عطر کنزو هوم ادوتویلت نسخه 2022

عطر کنزو هوم ادوتویلت نسخه ۲۰۲۲

EAU DE TOILETTE KENZO HOMME

نت آغازی: کالیپسون، جوز هندی

نت میانی: کاج، نعناع هندی

رایحه پایه: چوب سدر، چوب صندل

Kenzo Homme Eau de Toilette Kenzo for men 2 - عطر کنزو هوم ادوتویلت نسخه 2022

فلکون مانند نسخه قبلی باقی می ماند. بطری ادو تویلت جدید KENZO HOMME سبز تیره، قصیده ای برای شعر است. شکل آن، که قدرت و انعطاف پذیری بامبو را بازتاب می دهد، به صورت عمودی طراحی شده است. کلاهک اریب دار آن یک برش کاتانا، شمشیر سامورایی را تداعی می کند. زیرا KENZO PARFUMS بطری ادو تویلت KENZO HOMME متعهد به دنیایی زیباتر است که حاوی ۱۵ درصد شیشه بازیافتی است و وزن شیشه آن را ۲۳ درصد کاهش می دهد تا حاوی ۱۰ میلی لیتر رایحه اضافی باشد. طراحی پوشش آن برای صرفه جویی ۳۴ درصدی از پلاستیک در نظر گرفته شده است. .

الموندو
عطر زنانه لیلاگانزا 1907

“بطری با مقوای کاغذ کرافت تصفیه نشده و یک بسته کاغذی از منابع مسئول با گواهی FSC® (Forest Stewardship Council®) احاطه شده است و با جوهرهای منبع زیستی چاپ شده است. با Eau de Toilette KENZO HOMME فرار کنید و دوباره به طبیعت متصل شوید.”

EAU DE TOILETTE KENZO HOMME به صورت ادو تویلت ۴۰، ۶۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *