دانستنی های عطر

عطر زنانه ژان پل گوتیه له بل فلور تریبل

عطر زنانه ژان پل گوتیه له بل فلور تریبل

La Belle Fleur Terrible Jean Paul Gaultier for women

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

ژان پل گوتیه لا بل فلور وحشتناک

یکی از آخرین عرضه‌هایی که توجه زیادی را به خود جلب کرد، ساخته Bisch La Belle Fleur Terrible است که اخیراً در اخبار ما اعلام شد. بسیاری از عطرهای Gaultier که در سال های اخیر به بازار ارائه شده اند تأثیر زیادی بر دوستداران عطر بر جای می گذارند. یا از آنها خوشتان نمی آید یا به ترکیب بندی آنها وسواس دارید و گاهی اوقات برای کلیک کردن و درک نابغه بودن آنها نیاز به زمان دارید.

من از طرفداران فداکار و وفادار عطرهای ژان پل گوتیه هستم و ادو تویلت کلاسیک و ادوتویلت معروف شکننده را در جای خاصی در قلبم نگه می دارم (شکوفه های پرتقال فوق العاده است!) با این حال، خیلی ها بیشتر طرفدار این عطر بودند. نسخه عطر و بوی گل سرخ آن.

La Belle Fleur Terrible Jean Paul Gaultier for women 2 - عطر زنانه ژان پل گوتیه له بل فلور تریبل

جدیدترین ساخته Jean Paul Gaultier (تحت مجوز Puig)، La Belle Fleur Terrible، سومین La Belle متوالی است که با طراحی خود مجذوب خود می شود. بطری به رنگ آبی فیروزه‌ای است، با جنبه‌های شبح آن در نور فوق‌العاده به نظر می‌رسد. بطری همان شکل La Belle و La Belle Le Parfum را تکرار می کند، ارگونومیک با لبه های تیزتر. گلدوزی روی گردن بطری یک تجربه استثنایی را ارائه می دهد. جلوه خاصی به این خانم می دهد.

این عطر با نت‌هایی از نیلوفر آبی (نیمفایا)، زنبق و وانیل معرفی شد و با شنیدن این نت‌ها، انتظار یک دهانه آبکی تازه و لایه‌ای پودری ظریف را داریم. اما فریب رنگ بطری و داستان طراوت آبکی را نخورید. فلور وحشتناک جدید دارای شیرینی پیشینیان La Belle است، یک نت لاکتونیک شگفت انگیز اعتیادآور با کارامل نمکی که در دو ترکیب اول نیز نفوذ می کند، و من آن را در نسخه مورد علاقه خود Scandal Pour Homme نیز می شناسم. قطره های شیری نیز از طریق عطر So Scandal بافته می شود که بر روی لیکور تمشک تمرکز دارد و بسیار شیرین تر است.

الموندو
عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو 17

La Belle Fleur Terrible Jean Paul Gaultier for women 1 - عطر زنانه ژان پل گوتیه له بل فلور تریبل

La Belle Fleur Terrible یک مرداب را بدون طراوت تجسم می کند. این شهر عجیب و غریب و گرمسیری است و تنها با لمس کوچکی از سبزه های سرسبز، بخار گرفته و شیری است. کارامل نمکی برای فریب دادن تمام حواس وجود دارد. آدامس حبابی نیز وجود دارد، اما نه شیرین یا شیرین. در عین حال، یک حجاب پودری زیبا با وانیل به قصد گرم کردن و پیچیده شدن هاله ما، مانند اثر یک پیله محافظ، یکی شده است. من از این عطر که پوست آفتابی پوشیده از شن را تفسیر می کند لذت می برم. نت ها در هارمونی و در عین حال بسیار متضاد هستند. عنبیه خشن تر و خشک تر است، وانیل، کرمی اما خشک، حتی گرد و غبار (یا بهتر است بگویم خشک شن مانند). انتظار پودر بچه یا پودر لوازم آرایشی را نداشته باشید. ابر عاشقانه پودری گل زنبق را نخواهید یافت. این یک لایه پودر خشک، آجیلی و چوبی است و یک ترکیب واقعا عالی است که برای لذت بردن ساخته شده است.

La Belle Fleur Terrible Jean Paul Gaultier for women 4 - عطر زنانه ژان پل گوتیه له بل فلور تریبل

هنگام استشمام این ترکیب، پوره‌هایی که در آب‌های گرم شیری و فیروزه‌ای تالاب شنا می‌کنند، به ذهن خطور می‌کنند که از دنیایی دیگر اختراع شده‌اند. سیلو برای من زیاد نیست، اما ماندگار است. روز بعد از پوشیدنش هنوز بوی آن را حس می کنم. من نمی توانم منتظر هوای گرمتر باشم تا ببینم چگونه روی پوست رفتار می کند. فکر می کنم برای زمستان و روزهای سرد و بادخیز عالی است، اگرچه با رنگ فیروزه ای و فضای تابستانی خود ما را مجذوب خود می کند.

الموندو
بررسی عطرهای اینسنس وود، رزندو متیو فرش اود
برند ژان پل گوتیه
عطار کوئنتین بیش
سال عرضه ۲۰۲۲
گروه بویایی گلی آبزی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه نیلوفر آبی
اسانس میانی زنبق
اسانس پایه وانیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *